последни дни на очакване

  • 461
  • 8
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 726
термина ми е на 29.01. вчера пъпът и изпъкна и започна да ме дърпа- с първото дете не беше така. явно всеки път е различно, но трябва да търпя, защото казват че бебка е малка, трябва още да постои и порасне. дано се роди над 2,5 кг
много е странно да чакаш

# 1
  • Мнения: 2 663
Леле,мила,ти си месец преди мен,а аз чакам също вече ,според лекарите няма да изкарам още много.Хич не ми се иска да излиза все още,много му е рано ,но пък от друга страна искам много да си гушкам бебенцето вече и мисля че те разбирам идеално.Дано поостанат още малко на топличко и да се раждат когато им е времето,макар,че ти си навремела вече

Пожелавам ти леко раждане ,дано всичко мине бързо и колкото е възможно по-безболезнено,та да гушкаш здраво и красиво бебе

# 2
  • Мнения: 1 182
Миличка,моя термин е 20.01,остават още броени дни и наистинапоследните дни даже ме изнервят.Иска ми се да е по-скоро,но бебо сам ще реши кога.Пожелавам ти всичко най-най и скоро да се гушкате с бебчо  bouquet

# 3
  • Мнения: 878
ljagai i stavai samo do toaletnata.Tova e edinstvenoto s koeto mojesh da si pomognesh ,ako iskash da postoi oshte malko.
uspeh mila  Kissing Heart

# 4
  • София
  • Мнения: 747
Желая ти леко раждане!
Няма нищо по-хубаво от това да гушнеш бебока, който ще е най-прекрасния на света.
Стискам палци всичко да е наред.

# 5
  • Мнения: 10 514
Моят термин е на 03.02.06г,но от 2.5 мес. почти непрекъснато съм на магнезии. Утре го спирам, но от събота корема ми се смъкна надолу и сигурно бебето е приключило с наместването на главата в малкия таз, защото като се размърда ми причинява малко неприятни усещания ниско долу. С тия контракции, сигурно ще родя седмица след спирането на лекарствата. Simple Smile!!! Хем нямам търпение да го гушна, хем ми се иска да не избързва много!!! Стискам ви палци на всички!!!

# 6
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
ОХхх, последните дни са най- ужасни-страх Shocked ,нетърпение   Praynigогромно желание да гушнеш малкото човече Hug.Моят термин е 20.01.2006 ,а вчера докторката каза ,че ще се родим по рано и хем съм доволна, хем немога да си намеря място в къщи.

# 7
  • Мнения: 108
Моят термин е за 25.03.2006, но като слушам вас си представям аз как ще се уваствам. Пожелавам ви леко раждане и едни здрави и  жизнерадостни бебчета.

# 8
  • Мнения: 827
 Ехх! Моят термин беше на 27ми, преди една година  Laughing Ама още си го спомням като бял ден! Ужасно притеснение, въпреки всичко изчетено, изгледано, въпреки посещението в болницата. И същевременно с това страшно нетърпение да видя и прегърна малкото слънчице, което толкова време носих! Знам, знам, невероятно е усещането и благородно ви завиждам за това, че ще изпитате ОНОВА чувство, когато прегърнете детнцето си, когато ще чакате с нетърпение в болницата времето, когато отново ще ви го донасят...Когато ще се вглеждате в малкото личице, за да търсите познати черти, ще се вглеждате в цвета на очите му и ще чакате да се събуди, за да хване с малките си пръстчета подадената му с  нежност ръка...А дали ви вижда то и дали познава гласа ви? Ще видите, че след всеки изминал ден ще го обичате все повече и повече.
  Пожелавам ви, мили бъдещи мамчета, леко раждане, а което е и най-важно- здраво и силно детенце!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт