zakusnenie na menstrualnia cikal

  • 1 729
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
zdraveite imam edin problem predi poveche ot dva meseca pravih sex po vreme na cikul,bez predpazni sredstva.4uvala sum che po vreme na cikul nqma verotnost da se zabremenee.sled tova pak imah cikul dva meseca,tretia mesec mi zakusniava.nqmam nikakvi priznaci na bremennost gadene glavobolie i t.n no se pritesniavam ujasno  Sad .ima li veroqtnost da sum bremenna?

# 1
  • Другата България
  • Мнения: 37 068
Най-сигурния начин- тест! Peace

# 2
# 3
  • Мнения: 3 268
Защо си мислиш че трябва да имаш признаци на бременност.Извинявай ама да ни си направиш тест до сега и да не отидеш на лекар за мен си е чиста безотговорност.Направи го веднага и мисли какво правиш

# 4
  • Мнения: 0
ne znam ot tri mesaca ne sum imala polov kontakt,dva meseca sled poslednia akt imah redoven cikul,a sega mi zakusniava,obarkana sum  Confused

# 5
  • Мнения: 3 268
Извинявай ама като не пишеш на кирилица съм разбрала че 2месеца не ти е идвало.Направи си тест за най сигурно.Колко време ти закъснява

# 6
# 7
  • Мнения: 3 268
Мисля че не е фрапиращо закъснение.Още повече че не си имала полов контакт скоро.Но за твое успокоение си направи тест  bouquet

# 8
  • Мнения: 0
благодаря много,тестът е неизбежен непременно ще го направя   Peace

# 9
  • Мнения: 0
Изчаках няколко дни,от два дни имам менструация  Laughing   Peace

# 10
  • Мнения: 2
zdraveite 5 dni mi zakusnqva napravih si kruven test predi dva dni no e otricatelen vuzmojno li e testa da gre6i ? ili?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
zdraveite 5 dni mi zakusnqva napravih si kruven test predi dva dni no e otricatelen vuzmojno li e testa da gre6i ? ili?
Уж е сигурен.
Сега вече може и от аптеките да се вземе тест,трябва да покаже.
Но вероятно не е бременност.

Общи условия

Активация на акаунт