Помогнете ми да намеря фдт "Nivea"!

  • 795
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
След всички прочетени теми за фон дьо тен и пробване на един милион мостри се спрях на два фдт. Единия е на Диор, но за сега ще се въздържа Laughing, а другия е на Nivea. Но никъде не мога да го намеря. Бил спрян вноса за момента, навсякъде ми казваваха, че след Нова година чакат доставка, но все още нищо. Ако някъде сте мернали поизостанал, ще съм ви благодарна ако ми кажете  bouquet
Фдт-то е в стъклено шишенце,   от серията Nivea Beaute (на последното "е" има ударение). Не мога да го намеря в страницата за да ви покажа снимка Blush

# 1
  • Мнения: 4 371
Намерих снимка:

# 2
  • Мнения: 4 371
Никой ли не може да помогне cry cry cry

# 3
  • Мнения: 2 241
До момента декоративната козметика на Нивеа не се внасяше в България, аз съм си купувала от чужбина ФДТ, не точно този, но беше доста добър, спирала, червила. Като цяло съм доволна от всичко, което съм ползвала.

В една друга тема писаха, че се рекламира спирала на Нивеа, т.е. може вече да са започнали да внасят и тези неща, но не съм ги виждала все още, ако видя ще свиркам Grinning

# 4
  • Мнения: 4 371
..........ако видя ще свиркам Grinning
Благодаря ти. Аз пък не помня от кое списание я имам тази мостра, дали не е от някое гръцко, защото майка ми преди много списания ми носеше Thinking Ако е от българско май няма логика да рекламират нещо, чийто внос се спира. Абе знам ли Rolling Eyes Аз продължавам да питам по магазините, но вече ме гледат лошо Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 9 395
Предполагам че ще го има там, където си пробвала мострата. Laughing

Аз, честно казано, съм скептична към Нивеа и бих заложила на марка, която отдавна е на пазара с декоративна козметика, и от която съм чула поне 2 положителни отзива.
Но аз поначлао не съм фен на марката и затова така си приказвам. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 4 371
Предполагам че ще го има там, където си пробвала мострата. Laughing
Беше мостра от списание, аз даже споменах в предния си постинг Wink
Мострата ми стигна за три пъти, като първия път нещо не се справих добре, но после хванах цаката на мазането на фдт(преди това сама май никога не си бях слагала) и ми хареса за разлика от всичко друго, което пробвах.

# 7
  • София
  • Мнения: 596
Миличка, струва ми се че съм виждала НЕЩО в дрогерия "Драка" в Силвърцентър. Утре ще проверя и ако има веднага ще те алармирам Laughing Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 9 395
Беше мостра от списание, аз даже споменах в предния си постинг Wink
Мострата ми стигна за три пъти, като първия път нещо не се справих добре, но после хванах цаката на мазането на фдт(преди това сама май никога не си бях слагала) и ми хареса за разлика от всичко друго, което пробвах.
Да, бе!  ooooh!После прочетох отново и видях, че си казала мостра от списание, ама късно. ooooh!
Чета по диагонала и затова. Grinning

Казваш, че нито един от похвалените от момичетата фдт не ти допаднаха? Thinking
И Ревлон и Макс Фактор и Лореал? Thinking
Изненадана съм. Още повече, че е много трудно мострата да съвпадне 1:1 към "твоят цвят". Ако е паснал, то това се случва изумително рядко. Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Миличка, струва ми се че съм виждала НЕЩО в дрогерия "Драка" в Силвърцентър. Утре ще проверя и ако има веднага ще те алармирам Laughing Mr. Green
В сайта им - http://www.draka-perfume.info/index.php?m=320&category=132&pc=67, няма ФДТ на Нивея, а аз минавах оттам преди по-малко от месец, но може в последствие да са го доставили - като провериш, кажи, и аз бих се заинтересувала.

# 10
  • Мнения: 1 250
Здравей, Дуци!
Този фдт на Нивеа не се е внасял досега в БГ, поне не е било легално. Работя във фирмата, която дистрибутира Нивея - Фортуна се казва, сигурно си я виждала на опаковките. Наистина има идея да се започне внос на декоративна козметика, но кога точно ще стане това, още не е ясно. Ако искаш ще те държа в течение. Поздрави Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 371
Mного ти благодаря! Ако искаш може и на лични, за да не вдигаме темата Simple Smile

# 12
  • sofia
  • Мнения: 1 606
 100% е било в гръцко списание, и аз преди време попадах на мостра на техен гланц за устни обаче. Дано Фортуните се спретнат по-бързо с началото на вноса - имат симпатични неща.

Общи условия

Активация на акаунт