колко пъти се прави фетална морлфология нормално?

  • 539
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
искам да ви питам колко пъти се прави обикновено фетална морфология и по точно вие колко пъти сте правили.аз имам направена в края на 17 г.с. при д-р мазнейкова. но сега чувам от разни познати, че те правят и около 25-26 г.с. отново. на мен не ми каза таково нещо докторката.вие какво знаета по въпроса.да чукна на дърво нямам и оплаквания.

# 1
  • Мнения: 3 069
Първата фетална морфология ми направи д-р Димитрова в 16 г.с.Аз лично ходя всеки месец, иначе бях чела някъде, че се прави 3 пъти през бременноста!

# 2
  • Мнения: 2 663
По принцип се прави веднъж,но повечето мами и аз в това число ходят по няколко пъти.Аз да не кажа,че почти всеки преглед ми е такъв...

# 3
  • Мнения: 4 422
Минимум 3 пъти доколкото знам....В 11-12 г.с. 16-18 г.с. или 18-19 г.с. В 21-22 г.с. и 32 г.с. задължително за да се видят бъбреците..Пък и добрия лекар ще ти го изчисли колко евентуално ще е теглото на бебето на термина..

# 4
  • Мнения: 3 478
При мен се прави само веднъж.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 171
По принцип се прави веднъж! Ако нещо не се вижда добре или има съмнения за проблеми- тогава се прави колкото пъти е необходимо. В 16-18 г.с. се вижда всичко много добре и ако няма проблеми- вероятно няма и да има за в бъдеще Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт