Малко снимки от шампионата по маникюр

  • 1 985
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 777
Ако на някой му се сторят изчанчени не забравяйте че това си е шампионат все пак.

http://www.yumlum.com/galleries/nailart/nail_art.htm

# 1
  • Мнения: 730
Много са яки newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Бих казала, че са доста изчанчени Crazy, но все пак са интересни.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 854
  абсолютно

страхотно

# 4
  • Мнения: 614
Лелеее страшни са, само да имах и аз маникюр... Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 9 468
Ама и такъв ли шампионат имало вече?! Laughing newsm78
Леле, то верно е любов към спорта с такъв маникюр да си ходкаш. Mr. Green Laughing

# 6
  • Мнения: 5 317
Някои са направо произведения на изкуството.

# 7
  • Мнения: 3 248
Доста изчанчени, но интересни ми се струват! Crazy Crazy Crazy
Със сигурност не са за всеки ден...замислих се обаче, верно като за шампионат, но колко ли време, търпение и нерви са отишли само за един нокът!? Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 596
Страшна работа!  Laughing
Вярно са изчанчени, но ми харесаха. Въпреки, че аз лично няма да си направя такова нещо, не че и имам на какво. Сега нали е на мода късия маникьор, та съм супер модна  Joy Joy Joy

# 9
  • Мнения: 3 248
Въпреки, че аз лично няма да си направя такова нещо, не че и имам на какво. Сега нали е на мода късия маникьор, та съм супер модна  Joy Joy Joy


То, като гледам на повечето девойчета ясно си личи, че ноктите им не са истински, а изкуствени...от тези лепящите се, а не ноктопластика! Tired Дори се съмняам, че някой може да поддържа подобна дължина...орлова-меко казано! Crazy

# 10
  • Мнения: 6 155
Страхотни са  newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 596
Въпреки, че аз лично няма да си направя такова нещо, не че и имам на какво. Сега нали е на мода късия маникьор, та съм супер модна  Joy Joy Joy


То, като гледам на повечето девойчета ясно си личи, че ноктите им не са истински, а изкуствени...от тези лепящите се, а не ноктопластика! Tired Дори се съмняам, че някой може да поддържа подобна дължина...орлова-меко казано! Crazy

Именно, ако си ги сложа първо незнам кой ще гледа детето, второ трябва мен да ме облича и съблича Joy, и примък - отмък ....  hahaha hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 1 489
Супер са.Това да направиш подобно нещо си е талант.

# 13
  • Мнения: 174
Мале мале, те ще и тежат тези нокти  hahaha
Иначе са перфекциозни Peace Бих казала и уникати! newsm78

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Страхотни са!
Цитат
Дори се съмняам, че някой може да поддържа подобна дължина...орлова-меко казано!

Аз имам приятелка която поддържа такава дължина, маникюра й е
страхотен, а има 2г дете. Въпрос на здравина на ноктите е.

Общи условия

Активация на акаунт