Палави ръчички скрити в....гащичките?!

  • 1 538
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 400
Имали ли сте такива преживявания с вашите мъници? Да ви се е случвало да ги сварвате, когато се бутат с усмивка по свидетелствата за полова принадлежност Rolling Eyes?
Наша Монка в последно време много се забавлява с тази "игра". Опитах се да поговоря с госпожицата по въпроса, но тя толкова се е захласнала по новите се преживявания....обещава, че няма да прави така, но после ме поглежда с ония тъжно виновен поглед и си признава, че пак се е бутала...казва, че така по-лесно заспивала?? #Crazy newsm78?
Не знам...какво ли изпитва? Какво да правя? Да я оставя ли да й мине интереса или....какво?

# 1
  • Мнения: 3 376
Опитах се да поговоря с госпожицата по въпроса, но тя толкова се е захласнала по новите се преживявания....обещава, че няма да прави така, но после ме поглежда с ония тъжно виновен поглед и си признава, че пак се е бутала...

Боже... спри се, ще насадиш за цял живот на детето комплекси и усещането, че сексът е нещо забранено! Абсолютно нормално е децата да изследват зоните, които ще им носят за в бъдеще сексуално удоволствие. Дори нещо повече - колкото и да е трудно за родителите да го приемат, децата изпитват някаква форма на удоволствие от стимулирането на тези зони. Какво вредно и деморализиращо виждаш в това? Или може би поддържаш древното схващане, че мастурбацията води до късогледство, бледа кожа и трайно физическо изтощение? За мен подобни родителски тревоги са единствено плод на собственото им закостеняло и задушаващо възпитание.

# 2
  • Мнения: 7 831
Погледни тази статия.
Успех в избора  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 400
 
Боже... спри се, ще насадиш за цял живот на детето комплекси и усещането, че сексът е нещо забранено! ...

Явно не съм се изразила както трябва.....
Далеч съм от мисълта да ги карам да мислят ( и едната и другата) че секса е нещо лошо, нито пък , че такива дейности ще им доведат късогледство и разните му там глупости. Това обаче не ми пречи да си се притеснявам.
Проблема е, че съвсем наскоро тя се оплакваше от болка в слабините, помислих, че има някакво възпаление , а се оказа, че просто се е претрила Thinking
Какво трябваше да направя?
Нито съм я карала да се чувства виновна за това което прави нито нищо- просто й обясних, че може и затова да я боли и да внимава- че това не е играчка.
Сгрешила ли съм?
Извинявайте...мислех, че мога да получа съвет, а то....
 Tired Face Tired Face

# 4
  • Мнения: 3 376
Извинявайте...мислех, че мога да получа съвет, а то....
 Tired Face Tired Face

Извинявам се за малко острия си тон, но не знаех, че за такава ситуация става дума. От първия ти постинг оставам с впечатлението, че си обезпокоена заради това, което прави детето в гащичките си, а не от друго. Предполагам статията, към която Елипр е пуснала линк, ще ти бъде от полза. Успех.

# 5
  • Мнения: 7 831
Погледни тази, тази и тази теми.

# 6
  • Мнения: 1 400
Благодаря ви за линковете!
Доста търсих информация за това преди да пусна темата .
Наистина сега съм по-спокойна , радвам се че ви има!
Hug Praynig Peace

# 7
  • Мнения: 533
Здравейте, искам и аз да споделя моите притеснения, но преди това да каже, че прочетох доста статии по въпроса за детското онариране. Вчера дъщеря ми си покани една приятелка от градината на гости. Играха си много добре в детската стая, по някое време се умълчаха и отидох да видя какво става. Те отишли в нашата спалня, легнали на леглото и се целували. Бях затруднена в първия момент как да реагирам. Не искам да насаждам комлекси на детето на тема секс, опитах се да обясня, че мама и тати спят там и е нормално да се целуват за лека нощ, както правим всички, но че не е хубаво две приятелки да лягат в леглото, тя каза, че играели на мъж и жена. След няколко часа като си замина момиченцето, Билянка отиде в тоалетната с чорап в гащите, искала да прави като момчетата. Кажете ми, как да реагирам?

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Кажете ми, как да реагирам?

Ами как...много добре си реагирала - обясняваш и това е, нищо не се оправя с караници и забрани.
Аз и една моя приятелка си имахме такава игра на мъж и жена (без целувки, слава богу) и то в по-напреднала възраст - втори-трети клас (то сега децата са по-развити, нали).  Embarassed Майка и беше разбрала, но нищо, усмихна се жената и меракът ни мина за една седмица без последствия.
Искам да кажа, че това са си ролеви игри и самооткриване, изживява се на тази възраст...Виж ако бяха тинейджъри, да се притесняваш, но сега недей...

# 9
  • Мнения: 15
не искам да ме сметнете за консерваторка, ама има неща дето наистина са си за притеснение/ нямам предвид описаните до тук случаи/ Леля ми е детска учителка, и беше заварила три момиченца и 1 момченце от 3-та група да си играят на "секс"/по техните думи/, правейки недвусмислени движения. Така че аз съм за толерантност към детското самоопознаване, но смятам че в момента децата ни получават много повече информация, отколкото е полезна за нормалното им израстване

Общи условия

Активация на акаунт