Как се дава чайчето на Хип за колики?

  • 6 915
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 397
Здравейте,

Чайчето на Хип за колики  вместо вода ли се дава или се дават и вода и чайче като се редуват?

# 1
  • Мнения: 2 693
Ами зависи от коликите - ако са зверски - давай го вместо вода, ако не - редувай или давай веднъж-два пъти на ден. Обаче не съм чувала за колики, облекчени само от този чай. Поне при нас не стана - аз давах капки Саб, а вечер - чай за спокоен сън на Хипп.

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Аз й давам само чай,вместо вода.А иначе и капки:еспумизан и бейбинос,но само когото са много силни.

# 3
  • Мнения: 910
Цитат на: irenka
Аз й давам само чай,вместо вода.А иначе и капки:еспумизан и бейбинос,но само когото са много силни.


I az praveh tochno taka, kogato beshe malka.

# 4
  • Мнения: 17 401
При нас чаят против колики изобщо не помогна,но от лактогонния Хипп съм много доволна.

# 5
  • Мнения: 830
А при нас пък чая на Хип имаше точно обратния ефект - определено ни докарваше по-силни колики !То като почнеше една перисталтика след този чай ..............
Гушкане и люшкане е моята рецепта Simple Smile , просто друг "лек" не открих .

# 6
  • Варна
  • Мнения: 322
Аз също го давах вместо вода. Друг лек за коликите, освен капките, са загреваещи компреси на коремчето. Единия вариант е пелена със няколко капки спирт или ракия (внимавай с количеството, много нежна кожа имат), а другия - топля пелена с ютията и я слагам на коремчето, после друга .... Понякога помага....

# 7
  • Мнения: 2 491
Аз съм чувала, че семена от копър много помагат при коликите. Аз също мисля бебо като се появи да пробвам с копър. Моята майка ми набави копър. Kопъра се бере когато започне да цъфти, т.е. само семената след това се изсушава. После се прави отвара, се прецежда се и се дава на бебо. Аз мисля да давам само тази отвара, няма да давам отделно подсладена вода или пък чай на Hipp.


# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз го давам вместо вода и е единственото, което ни помага против ужасните колики, макар че съм пробвала всички видове капки!Но съм решила като спрат болките да спирам и чая, че има много захар.Ползвала съм само този с трите екстракта, с тъмно зелената капачка.

# 9
  • Мнения: 397
Според свекърва ми всички редували чайчето на Хип с вода и не трябвало водата да се изключва, защото чайчето натоварвало бъбреците на детето и водата ги пречиствала.

# 10
  • Мнения: 1 120
А задължително ли е да се дава чай,ако болките преминават за секунди?

# 11
  • Мнения: 5 241
И аз давам чайчето на Хипп вместо вода и капките за колики Еспумизан.Преди давах Саб ,но много го запичаха  Imp

Общи условия

Активация на акаунт