МОЛЯ за отзиви - добър детски ортодонт в София!!!

  • 40 779
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Водя детето си при д-р Яна Пападополу. Много съм доволна. Преди това го водих при д-р Иванова, която се води за много популярна, но е ужасно некадърна. Бих посъветвала да не се ходи при нея.

# 16
  • Мнения: 1
 Аз си ги правих при Ирена Хасара в София ,много е мила и внимателна към пациентите  определено си струваше много си харесвам зъбките сега ако някой има въпроси да ми пише  Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 11 942
Moт син е пациент на д-р Видев от Ортоестет. Много съм доволна.

# 18
  • Мнения: 1
Ами д-р Стефанова тя работи и с деца има кабинет във Варна.До сега не съм чувала отрицателни отзиви за нея.За съжаление забравих координатите. newsm78

# 19
  • Мнения: 250
Тук питат за София не за Варна.Имам същия въпрос,моля...някой Rolling EyesОртодонт детски ДОБЪР ДОКАЗАНО София,да работи с касата,и зъботехник ми трябва ама това е друга тема...Някой да ми услужи със съвет..

Последна редакция: вт, 08 дек 2015, 16:36 от Етация

# 20
# 21
  • Мнения: 1
Привет и от мен Ето накратко впечатленията ми от доктор Димитрова от Юниордент.
 
Заведох дъщеря си на 11 години за първоначален преглед при нея, с предварителен час разбира се.
Посрещна ни с безизразно лице (което запази през цялото време) и едно сухо "сядай" към детето. Обясних и че е за първи път и ни изпрати за снимка на зъбите. След като се върнахме със снимката, тя избълва следните коментари, като дори не се доближи до дъщеря ми, която седеше на стола:
"Има голям проблем със захапката, ето растат под ъгъл... трябва да израстат всички зъби първо... аз се учудвам как на нейната възраст не е сменила вече всички зъби." (все е едно е наш избор кога точно трябва да падат и особено кога да растат).
" Я говори, в кое училище си?"  към дъщеря ми. После към мен: " Ето виждате ли как говори", само да отбележа, че когато се притесни детето говори малко бързо, но няма никакви говорни дефекти.
Докторката пак: " Ще изчакате да изникнат първо тия глигански зъби и пак ще дойдете (аз вече в потрес Twisted Evil #Crazy от нейните думи, а дъщеря ми готова да ревне. После цяла вечер детето се  гледа в огледалото и пита: "Мамо, аз наистина ли говоря лошо и имам глигански зъби?".
 
Накратко казано не само набързо ни претупа за около 2 минути, като имах чувството, че и пречим с нашето присъствие изобщо, но и създаде трайни комплекси на детето.

Познайте дали ще се върнем някога там. Само съжалявам, че се държах така цивилизовано! Правете си сами изводи и изберете моля ви друг лекар!

# 22
  • Мнения: 3
Имате ли отзиви за Ася Делева? Преди година ходих и видях да чакат много хора. Попитах дали са доволни и доколкото разбрах са! Но все пак, ако има други във форума ще се радвам да чуя отзиви преди да взема окончателно решение за детето си.

# 23
  • Мнения: 4
Днес посетих кабинета на д-р Красимира Гайдарова с цел първа консултация породена от желанието ми за лечение с брекети. Доста бях чела във форумите преди това и именно от там я бях селектирала като "добър" ортодонт в София с дългогодишен стаж в областта. Естествено носих панорамна снимка и дори теленография (ренгенова снимка в профил - за всеки случаи). Доста чаках този ден и се бях подготвила с въпроси, които смятах са подходящи за първичен преглед и консултация... Да ама НЕ! На елементарни въпроси, чиито отговори биха били видими на панаромната снимка от човек, който е завършил Ортодонтия, тази лекарка ми отговаряше с "НЕ ЗНАМ". Почувствах се неловко и помислих, че не съм подходила правилно, не съм показала нужните неща (мислех, че само снимките не са достатъчни)... ами НЕ, въпросната лекарка ме накара да се почувствам гузно, че съм там на преглед и изглежда в този кабинет срещата със "здрасти", "не знам", "чао" струва цели 20лв. Не е за парите много повече бих дала за адекватни отговори или поне мнение, но уви не получих. При вече видното ми учудване, че не получавам информация - никаква, "лекарката" ми каза, че за да ми каже нещо трябва да си направя отливка. Съгласих се с нея и поисках да ми направи, ами не ми направи- подаде ми снимките и очевидно искаше вече да си ходя. Пълно безумие, арогантност и непрофесионализъм. Може и да е добра в работата си ... аз лично не бих искала да знам след това! Успех на всички и дано попаднем на добър ортодонт Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт