Колики

  • 507
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
приемам всякакви съвети за колики  Winkпием капки но не помагат нещо друго с което мога да и облекча болките

# 1
  • Мнения: 878
kakvi kapki piete?

# 2
  • Мнения: 7 186
Топла кърпа на коремчето. Иначе съм доволна от Саб Симплекса. От чая на Хип- не.

# 3
  • Мнения: 5 299
АЗ съм ползвала и ел. възглавничка Peace Най-добре действаше, като я обърна по корем, като придържам главичката.

# 4
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Освен капките и чайовете аз правех масаж на коремчето.
Масажа се прави с длан около пъпчето по посока на
часовниковата стрелка.Натискаш така че да усетиш
къркоренето на червата и въртиш около пъпчето
докато бебето се изпръцка и спреш да усещаш къркоренето.
Винаги мажи тумбачето с бебешко олио или нещо такова,
слагай непромокаема подложка или найлон под бебето
защото може да се наака, не го прави непосредствено след ядене
-изчакай поне час за да не повърне. Ако мислиш да пробваш,
но нещо не ти е ясно пиши ми на лични.
Дано скоро ви минат коликите.

# 5
  • Мнения: 191
a toplite kompresi na stomaha dali oblekchavat bolkite

# 6
  • Мнения: 1 187
От Саб не съм доволна(бебка също) Mr. Green Еспумизана по върши работа,но истината е,че най-ефикасните капки се наричат сешоар! Joy Като и подухам на коремчето и от топлото и шума се унася за нула време. Whistling

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 701
Аз и на двете съм давала Бебинос и съм доволна!А и ние имахме по-малко колики!
Топлия компрес и масажа,както са казали по-нагоре също помага

# 8
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Давах саб симплекс, от чая на Хип, хранех и давах вода с шишето на Доктор Браун - не знам кое помогна, но ефект имаше.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Ако можеш да намериш капки Lefax или Infacol, няма по-добри  Peace Първите са от Германия, вторите - от Англия. Аз лично ползвах немските. Чудо!!! Във форума писаха, че можело да се поръчат в търговската лига  newsm78
Иначе: топла кърпа на коремчето, физиологично шише или биби и СЕШОАР!!!!! И това е ЧУДО!!!

# 10
  • Мнения: 6 472
Сешоар, Инфакол, Лефакс. Сащо така много ни помагаше една възглавничка, която бях напълнила с бобови зърна и слагах в микровълновата да позагрее малко. После върху коремчето на бебето ито заспиваше мигновено.
Не знам при другите как, обаче при нас септемврийските сешоара беше магическото приспособление за заспиване и горещо ти го препоръчвам Wink

# 11
  • Мнения: 245
Аз съм страшно доволна от саб-а.Но и го капех по няколко капки на залъгалката вместо с лъжичка. PeaceТя го харесва, хем не си смуче пръстите,и и предотврътяваше коликите.Мисля, че и шишетата с мембрана за колики си изиграха ролята.Като видех зор я "лиикувах" с планета:под такта на музиката танцувам с нея на ръце и явно като съм я прихванала през коремчето/е лице навън/ и от друсането на момента се успокояваше и все още и харесва Peace
Между другото вначалото си мислех,че има колики,ала педиатърката ми каза да се изчедя, а уж имах много кърма/пълнех подплънките/,се оказа,че имам само 20 гр,а бебо е била гладна.
дано да ви помогне и на вас

# 12
  • Мнения: 1 370
Невероятно ми помагаха капките саб и моя корем WinkМного се успокояваше, когато слагах неговото коремче върху моя

# 13
  • Мнения: 8 505
Топла кърпа на корема и стоене често по корем.Също и много търпение Confused

Общи условия

Активация на акаунт