При всеки цикъл ли ще е така???

  • 410
  • 7
  •   1
Отговори
При всеки цикъл ли ще е така???.........дърпане от цицата реване , а в същото време гладна...какво да правя???? /на 3 месеца сме и сме само на кърма/

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 823
Ако проблема идва от цикъла,ще отмине за ден ,два,най много три.Но ако продължи по-дълго може да е кърмаческа стачка.Ако е така,прочети в библиотеката ,има доста материал за това,ако ли не ,пиши,може да ти помогнем и ние,особео тези,които сме преминали през това.Успех!

# 2
  • Мнения: 815
може ли да е от цикъла- а аз преживах нещо подобно миналия месец,но понеже ми беше за пръв път (цикъла), а кърмя само вечер (и нощем) реших,че ми е намаляла кърмата и не му стига-е,може  и това да е било,защото след няколко дена по-често кърмене нещата се оправиха

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И при мен е същото точно в момента, втори цикъл ми е, не иска да суче, а изяде цяло пюре, явно е гладна. Опасявам се да не спре кърмата, ако продължи така няколко дена...

# 4
  • Мнения: 2 271
До сега имах два цикьла,но не сьм забелязала такова нещо!! Thinking

# 5
Миналия месец 2 дни преди да ми дойде се държеше по-същия начин, горе-долу седмица се мъчихме. Може и кърмаческа стачка да е било, но възможно ли е да се повтаря толкова често.. направо ми идва да се откажа от кърменето???!! Cry

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Да, някои бебета усещат тези неща и се дърпат от гърдата. Решението в такива случаи е да я предлагаш, когато бебето е сънено, тогава поемат кърмата без много претенции.
Опитай се да я кърмиш повече на спокойствие и на тъмно. Прочети и статиите в библиотеката, със сигурност ще са ти от полза, дори и да не е точно стачка проблема.

# 7
  • Мнения: 1 737
Мдааа, при някои е така при всеки цикъл.  Close Преди цикъла намаляване на кърмата, а по време на цикъла - дърпане и неядене, в моя случай от шишето! Явно се променя вкуса на кърмата.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт