Препоръчайте ми педиатър, моля

  • 760
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 733
Мили мами много ви моля ако някой знае добър педиатър в района на 3-та градска болница да ми каже. Може и да е малко по-голям периметър, но все пак бебо ще го водим без кола може би та за това ми се иска да е по-близичко. Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 228
Виж в Здравния справочник или пусни търсачката, темата вероятно е обсъждана вече.

# 2
  • Мнения: 733
Гледах , но или аз съм недоскив или незнам  Sad. Затова съм пуснала темата.

# 3
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ако можеш питай някоя от кварталните ви мами.......те най-добре ще те насочат.

# 4
  • София
  • Мнения: 488
Д-р Лисичкова - не мога да кажа точно коя е поликлиниката като номер, но е на гърба на Министерство на земеделието...Ако те интересува пиши на лични ще ти дам телефона й

# 5
  • Мнения: 1 999
Ако можеш питай някоя от кварталните ви мами.......те най-добре ще те насочат.
И аз мисля така! thumbsup

# 6
  • Мнения: 3 777
Ако ти е близо, Детско здраве на Ами Буе 27, до Пирогов.
Има много добри педиатри и най-различни специалисти.

# 7
  • Мнения: 717
Аз съм в района на 3-та градска и gp ни е д-р Кърпачева от 3-та Градска. Като влезеш в болницата, коридора в ляво, третата врата от дясно. Но когато беше болен Лъчко извиках д-р Мартинов, от когото съм възхитена. Той има кабинет в 7-ма градска, но идва и по домовете в спешни случаи. Мисля, че си работи само на частна практика. Ако си заинтересувана ми пусни ЛС да ти дам координати.

# 8
  • Мнения: 1 771
Мили мами много ви моля ако някой знае добър педиатър в района на 3-та градска болница да ми каже. Може и да е малко по-голям периметър, но все пак бебо ще го водим без кола може би та за това ми се иска да е по-близичко. Благодаря предварително   bouquet

Пуснах ти на лични.

# 9
  • Мнения: 733
Мерси момичета  Hug Сега остана само бебчо да се появи жив и здрав  Praynig ще си има и педиатър  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт