балсам за устни Нивеа

  • 6 869
  • 30
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Скоро подарих на майка балсам за устни на Нивеа с аромат на череша и лек вишнев нюанс. Мразя навика и да се начерви, а после да попие червилото със салфетка с оправадинето "много са ми сухи устните".  Резултата от операцията е устни с вид "не съм се поглеждала в огледалото, но изядох една баничка сутринта".  Та да се върна на балсама, много ми хареса и искам да ви питам има ли други цветни балсами на Нивеа? зная че има перлен, но не съм виждала как седи, а стикчетата са фабрично запечатани ........ хубав ли е? Поръчах си скоро перлен на Avon (ще го получа тия дни) обаче ако харесам и друг бих си взела (предпочитам с нюанс, но все пак).

# 1
  • Мнения: 5 577
Подарих на етърва ми на Лиокрема, с перлен блясък.

Много го хареса.  Peace

# 2
  • Мнения: 7 186
А този с перления блясък безцветен ли е по принцип? Как седи на устните?

# 3
  • Мнения: 5 577
Ами тя ми каза, че е блед нюанс, но все пак има ефект. Няма нужда от червило.

Доволна е.

И като балсам е добър.

Аз мисля да си купя, първо и подарих, и на свеки - класически взех.
Казах им да ми кажат кой е по-добър и да си взема него.

Перления спечели.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 047
  Ползвала съм освен този черешката (много добре стои ако е на чисти устни, после при повтарянето малко се натрупва, ама пак става) и един друг-rose - той един леко розовеещ оттенък остава, но не ми хареса - беше някак безразличен. А и аромата му не е като на черешката.  Flutter

# 5
  • Мнения: 596
Голямата щерка има този перления и каза,че много и харесва,леко стои оттенъка,добре омекотява устните,аз съм ползвала един пак от нейните на Нивеа с череша,но той е безцветен и само аромата ми харесва.

# 6
  • Мнения: 3 575
Взех си наскоро този перления на Нивеа, но си го слагам само вкъщи да не ми се напуква устата (навън съм винаги с червило).
Хубаво стои, мекичък е, много нежен блясък, като цяло ми хареса.

Преди имах този черешовия и наистина миришеше добре, но ме дразнеше това, че прави устните леко червени.

# 7
  • Мнения: 10 758
Аз имам от този на Ейвън.Стои добре, не блести много.Има лек розов отенък, но като се сложи на устните не стои розово.

# 8
  • Мнения: 130
Аз имам този перления, един розовичък и пише нещо от рода на PearlShine...кой знае какъв блясък няма. Едвааа забележим, но приятен.  Flutter

# 9
  • Мнения: 696
Аз досега не съм ползвала, но мисля да си взема.
Кой е по-хубав този на Нивеа или на Ейвън? А има ли значение на коя марка ще ползваш?

# 10
  • Мнения: 5 299
Да ползвала съм го този на Нивеа с перлен блясък. Както са казали и другите - много е нежен. Аз лично съм много доволна. Скоро си купувах нов, и понеже нямаше Нивеа - си купих на Лиокрема с цвят на кафе. Харесва ми, но определено бях по-доволна от Нивеата. Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
На Нивея имам всичките балсамчета. Ароматът им много бързо изчезва. Ягода, череша и роза имат лек розово-червен оттенък, останалите са безцветни.
Новото хидро-кеър е съвсем същото като есеншъл, т.е. най-обикновен вазелин, и изобщо не е хидратиращ. Старото пърл шайн (стик) ми прави устните бели. Най-доволна съм от течното пърл шайн, в тубичка, омекотява устните и стои блестящо като гланц, перлените частици личат само на тубичката, на устните е прозрачно.

# 12
  • Мнения: 130
Аз досега не съм ползвала, но мисля да си взема.
Кой е по-хубав този на Нивеа или на Ейвън? А има ли значение на коя марка ще ползваш?
На Avon е с повече блясък, според мен. Иначе са си индивидуални предпочитания за марка. Аз и от двата съм еднакво доволна.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз имам 3 балсамчета за устни на Нивея - червеното с аромат на череша- от него не съм доволна, не ми харесва цвета, стои много ярко и същевременно като изтрито, но ми беше подарък от свеки Confused
розовото е най -страхотно, от не го съм много доволна, дава едва забележим бледорозов отенък и ухае приятно;
И перленорозовият - от него не съм много доволна, защото ми прави устните бели и става страшна гледка Sick
Имам и caregloss&shine пак на нивея в тубичка е - то също е много добро.Много лек розов нюанс и много блясък.  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 793
.....Старото пърл шайн (стик) ми прави устните бели. ...

така е, прави ги бели и на мен това не ми харесва. слагам го само у дома. така или иначе навън съм винаги с червило.

Общи условия

Активация на акаунт