удря си главата за да заспи?!

  • 425
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 739
Много ми е странно, че Мони доста често си удря главата за да заспи. Прави бързи резки движения с глава от централно положение настрани, докато се удари с всичка сила във възглавничката или от едната страна чак до другата. А, понякога прави така и за да изплюе бибата така, че да отхвърчи нанякъде, а тя заспива мигновенно. Много странно ми се струва, при някой има ли подобно нещо?  
 

# 1
  • София
  • Мнения: 2 271
На мен също ми се струва странно  Thinking. Сподели го с педиатъра и помоли за обяснение.

# 2
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Отговорих ти в отчетните,  но и тук да кажа.Консултирай се. Дано всичко е ок Praynig

# 3
  • Мнения: 585
Жорко така си мяташе главата като по-малък, абе бебетата трудно се научават да заспиват, дереше се през лицето и още си удря по някой юмрук от време н време.
Според мен нищо нередно, аз дори съм седяла и съм му я държала понякога с две ръце, защото той така само се разбуждаше и по-трудно заспиваше.

# 4
  • Мнения: 275
Аз не виждам нищо странно. Йоанка пък се надупва и се движи напред, докато не си опре главата някъде. И понеже има възглавнички около леглото й, тя хубаво си навира главичката (чак се чудя откъде диша newsm78) Ние се приспиваме с шише. Като изпие съдържимото, хвърля го, надупва се и си изпълнява процедурата "щтраус"  smile3501 и заспива.

Изобщо не ми се струва странно. Никога не съм и споменавала даже на лекар  newsm12

# 5
  • Мнения: 1 410
На тази възраст дъщеря ми си дърпаше ушите, за да заспи, но й минаха тези мераци. Все пак питай доктор.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 110
Чувала съм, че си "въртят главите", (каквото и да значи това) когато имат рахит. Т.е. това е един от признаците. Дано не е това, но е хубаво да се консултираш с педиатър по въпроса.
Признаците на рахита са много, пусни с търсачката и ще намериш доста инфо във форума, така че може да не е това. Аз преди време се интересувах за моите двамката и намерих доста полезна информация.

Общи условия

Активация на акаунт