магазин "Reserved"

  • 6 245
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Привет от мен, дами!
След изчитане на огромно количество теми относно препоръки за качествени магазини за обувки, искам да се допитам до вас. Имате ли някакви впечатления за качеството и цените конкретно на обувките от магазин Reserved. Тъй като съвсем случайно открих този модел: http://shopzone.bg/womens/Shoes/pumps/19517/Reserved-%D0%B4%D0%B … %B2%D0%B8?mid=163

извинявайте за огромния линк Embarassed, и страшно ми допадна, исках преди да се втурвам и да купувам каквито и да са обувки от там, да добия представа дали е марка с добро качество. Всеки коментар, особено с негативна оценка ще ми бъде
от огромна полза. Благодаря на всички предварително!
ПП. Извинете ме, ако има вече подраздел само за обувки или конкретно за магазина. Проверих, но напълно възможно е да съм пропуснала.

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 17:23 от checkoutmycoolname

# 1
  • Мнения: 324
Не съм си купувала техни обувки, защото не ми изглеждат добро качество. За тяхната марка обувки не бих дала 100лв. Не ми изглеждат надеждни и това е, но може и да се лъжа...

# 2
  • Мнения: 76
Моето мнение съвпада.Вместо да даваш 100 лева за такива обувки, които като ги намалят са по 30-40 лева си купи от някой магазин за качествени обувки.Няма смисъл да си взимаш обувки от там според мен Simple Smile

# 3
  • Мнения: 324
За тези пари подобен модел може да се намери сигурно и от естествена кожа покрай намаленията Peace

# 4
  • Мнения: 0
Благодаря ви за съветите! Честно да си кажа, стори ми се, че си е от естествен велур обувчицата, но може и да съм се объркала... newsm78 При все ми беше важно да добия представа някой пазарувал ли е обувки от там и покупката му сполучлива ли е била или не. Иначе прочетох тук добри отзиви за Корида и Xti(само за ценичките не останах с много ясна представа) и ще мина през магазините им също. Оглеждането му е майката. Ако опитът ви е довел до сполучливи магазини и марки, ще съм ви страшно признателна да понауча повече, тъй като тепърва откривам колко неинформирана съм реално. Laughing (Можете и само да ме насочите с линкове към вече дискутирани такива теми, вместо наново да ви занимавам Embarassed)

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 00:50 от checkoutmycoolname

# 5
  • Мнения: 330
Аз пазарувам при тях - основно съм си вземала рокли или сака, но обувкитв не са им силата - изкуствени материи, изкуствени подметки и ходила и  за съжаление не са удобни - просто копират някой нашумял модел на външен вид, но не влагат много в материи, удобство и качество.

# 6
  • Мнения: 16
Не бих си взела обувки на такава цена от там, препоръчвам ти стил-99. Имам страхотни ботуши от там- естествена кожа.

Общи условия

Активация на акаунт