Въпрос за коластрата

  • 1 311
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Мами в 6 месец съм и коластрата почна да ми тече. Усещам я по бельото как мокри и вечер чаршафа това нормално ли е??Питах няколко мами на тях не им е текло newsm78

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
нормално е:)

# 2
  • Мнения: 2 125
Да, нормално е, не се притеснявай. За да не ти е некомфортно, можеш да си купиш подплънки за кърмачки /аз им казвам дамски превръзки за ц**и/ , така ще си спестиш неудобството през ноща.

# 3
  • Мнения: 2 663
нормално е
и при мен течеше,след което спря за седмица-две и от 7 до сега все имам по малко.
Може да не потече ваобще или както е при нас,може само от едната дори,при всеки е индивидуално

# 4
  • Мнения: 4 362
Извинявай Миме ,че ще използвам твоята тема да попитам и аз   Blush
А възможно ли е изобщо да не потече коластра  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 440
Извинявай Миме ,че ще използвам твоята тема да попитам и аз   Blush
А възможно ли е изобщо да не потече коластра  Thinking

Възможно е,разбира се.При мен потече няколко часа след като родих.

# 6
  • Мнения: 5 103
Дея миличка аз питах и няколко от мацките в чата, на едната и е протекла коластрата 3 дена след раждането, другата на деня на раждането, тача че явно може да не протече.
Аз се чудих не е ли рано ама явно не е за коластра при мене.
Тези подплънки за кърмачки в аптеките ли ги има или каде??

# 7
  • Мнения: 8 769
мимка, нормално е, не се притеснявай.
Дея, на мен не ми потече въобще преди да родя. И двата пъти.ова също е нормално.

# 8
  • Мнения: 4 362

Дея, на мен не ми потече въобще преди да родя. И двата пъти.ова също е нормално.

Много благодаря   bouquet
Мимка аз си мисля,че по аптеките би трябвало да ги им Rolling Eyesа

# 9
  • Мнения: 2 125
Със сигурност подплънки има в магазин "ЩТъркел" на бул. Ал. Стамболийски, на Чико са най-добрите. В кутия бяха 30 бр.  и бяха 17-18 лв. Трябва и в някой детски магазини да ги има, където продават и бебешки аксесоари.

# 10
  • Мнения: 7 186
При мен коластра се появи чак след раждането.
Подплънки за кърмачки си взех от Вис Виталис- на Авент за многократна употреба /перат се/. Има ги и в сайта на ДаНет. Peace

# 11
  • Мнения: 2 000
Извинявай Миме ,че ще използвам твоята тема да попитам и аз   Blush
А възможно ли е изобщо да не потече коластра  Thinking


Възможно е  Simple Smile
Аз нямам, а и първият път като бях бременна нямах и ми потече чак 3 дни след раждането.

# 12
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Може и преди, и след раждането. На мен ми потече в 8 месец.

# 13
  • Мнения: 1 999
Извинявай Миме ,че ще използвам твоята тема да попитам и аз   Blush
А възможно ли е изобщо да не потече коластра  Thinking

Възможно е и да не потече, както беше при мен докато бях бременна! Ако потече - пак е нормално. Wink

# 14
  • гр.Банкя
  • Мнения: 287
при мен около осми месец започна леко да тече,но в деня на раждането се появи същинската коластра,а за подплънките се продават във всяка аптека има най-различни видиве.

Общи условия

Активация на акаунт