Полска козметика

  • 4 001
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Исках да ви попитам, понеже рових се напоследък в интернет и попаднах на различна козметика, включително и полска, която ми се стори интересна, бих искала да чуя вашите мнения. Струва ли си козметиката, защото е сравнително евтина?

# 1
  • Мнения: 870
Аз да си кажа от скоро започнах да ползвам полска козметика на Bell и Ados и останах доста доволна от резултатите.И аз ровейки се в интернет попаднах на един сайт,който предлага тези марки и ми стана интересно понеже не бях чувала за тях (само Ados като марка лакове за нокти го знаех).Поръчах си и ми харесват и наистина са на достъпни цени.

# 2
  • Мнения: 1 001
Допада ми бялата козметика на Евелин - не че е нещо нечувано и невиждано, но за цената си е доста добра.  Peace

# 3
  • Мнения: 556
И аз ползвам Evelin-кремове, измиващ гел и антицелулитен гел. Много съм доволна, особено за тези цени.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
  Ползвам в момента дневен и нощен на Евелин,за възраст +35 ,не са лоши,със слънцезащитен фактор са,кожата ми е смесена.На привършване са ми и съм в чуденка какви сега да си взема...

# 5
  • Мнения: 0
Момичета, взех си един дневен крем на miraculum и балсам от joanna и са страхотни, балсама е доста траен и овлажняващ. Препоръчвам ви ги наистина, пробвайте ги Simple Smile

# 6
  • Мнения: 324
Като споменахте Евелин ползвали ли сте тази мицеларна вода Rolling Eyes? http://www.en.eveline.eu/product/id/2200.MICELLAR_SOLUTION.html

# 7
  • Мнения: 3
Точно тази мицеларна вода издирвам от известо време, в ДМ и Лили има други видове на Евелин, които са 45+ или нещо такова.

По темата - използвала съм полска боя за коса Йоанна, доволна съм. Издирвам из София шампоани и балсами на същата марка, някой ако ги е мяркал да свирка.

# 8
  • Мнения: 1 666
И аз съм в момента на кремове (за очи и лице) Евелин.
Със смесена кожа съм и много добре ми пасват.

# 9
  • Мнения: 1 885
Аз пазарувам от този сайт: http://www.pol-cosmetic.com/catalog/index.php.Не всички продукти съм ползвала, но съм доволна. Изпращат и тестерчета при покупка.

# 10
  • Мнения: 324
Точно тази мицеларна вода издирвам от известо време, в ДМ и Лили има други видове на Евелин, които са 45+ или нещо такова.


Там съм виждала само тази мисля: http://www.en.eveline.eu/product/id/2089.Revitalizing_Micellar_Solution.html Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 0
ами относно продуктите на Йоанна виждала съм в някои аптеки и в халите, ако искаш провери там, но би трябвало това, което търсиш да намериш и в сайта им, аз оттам съм гледала и поръчвала.

# 12
  • Мнения: 1 666
Лично аз купувам козметика Евелин от аптеки Гален (става въпрос за провинцията).
Има няколко различни серии от козметика за лице, тяло, много добре е заредено!

# 13
  • Мнения: 0
Евелин ги има в аптеки Марешки, поне в нашия град е така. Кремчетата на Миракулум хващат окото, а има и едно с трюфели и не знам си какво на Биелинда, и той изглежда добре. Аз ползвах преди хидратиращия на Евелин за над 30-годишна възраст. Перфектно е, в една синя кутия. Майка ми е като беше млада ползваше често полска козметика, тя си беше лукс тогава.

# 14
  • Мнения: 192
момичета къде в София мога да намеря bell червила преди много време бях ползвала 3  4 от техните червила и остнах направо изненадена толкова евтини а бяха супер качествени Crazy
мерси предварително  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт