ПРИМОРСКО 2012

  • 113 773
  • 627
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 918
... Има още един хотел, който ми хареса- анкора бийч.Точно на входа на плажае.
Стаите в Оазис изглеждат мнооого добре, а и локацията му никак не е зле! Wink
Относно Анкора бийч - той е на екс кмета на Приморско. Wink Виждам на картата че басейна му е като гьол обаче. Simple Smile
Аз по карта харесах друго - като тръгнеш да се връщаш от плажа и веднага в дясно, малко навътре, т.е. не е на ул. Иглика има доста голяма сграда с гооолям басейн. Това хотел ли е ,какво е?

Вече няма как да видя, снощи се върнахме. Ако не се лъжа това трябва да е куин нели.
Сега по-подробо инфо. В стаите не се чисти и не се хвърля боклука. На мен това не ми пречеше.
В банята имаше метла, лопатка. кофа с парцал.доколкото видях нямат персонал за да чисти толкова стаи. На чехите може би чистят незнам.Явно хотела се дава предимно на чехи, зашото имаше много информация на чешки- дати на отпътуване, пристихане и т.н. Водата в басейна кристално чиста.На дъното на басейна имаше малко пясък, но това според мен е ако след плаж влезеш директно вътре без да се измиеш. Чехите не бяха никак шумни.Изрично ни предупредиха че между 8 и 23ч не се вдига шум. На мен локацията ми хареса и обстановката - за тази цена не мога да има никакви претенции .60 лв за четиримата,като се има впедвид че децата са вече големи и ни таксуват 4 възрастни.В  близост ди хотела има закуски , супермаркет, абе удобно е ако не искаш да се храниш на вън.Ние обядвахме в анкора.Единия път пробвахме в едно малко по нагоре до вила виктория / не му помня името/ но не ни хареса.. Вечер в най различни, като фаворит ми е ден и нощ на централната улица- пърленките им са невероятни.Засега друго не се сещам

# 601
  • Мнения: 4
Здравейте от Приморско! Nezabravka пита за сграда с голям басейн в дясно на връщане от плажа, това е зад вила Виктория(ние сме в нея) и е частна собственост на чужденци предимно, не се отдава под наем, но пък има апартаменти за продажба Simple Smile. Куин Нели е по-нагоре,до Свети Димитър и е на главната улица Иглика.Сутрините и вечерите са хладни вече, но от 11 до 15ч например е чудесно на плаж Перла- подухва приятен бриз и има все още чудни вълнички  grinning039

# 602
  • Мнения: 19
здравейте,четох темата за аквапарка в приморско-много лоши отзиви и снимките ,които бяха публикувани-бяха ужасяващи,но това е било преди години,сега как е,някакви скорошни впечатления?Благодаря.

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 292
мама_съни, mamaPeti благодаря ви за инфото!

# 604
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета Simple Smile Преди няколко дена се завърнахме от почивка в Приморско. Бяхме в хотел Шурелови. Не е лошо хотелчето, но честно казано след големите хвалби прочетени тук във форума, очаквах нещо повече. Почистването в стаята беше през ден и се състоеше само в изхвърляне на боклука. На втората вечер решихме да сгънем дивана, т.к. малката искаше да спи при нас, и под дивана намерихме умряла мишка. Не казахме нищо на никой, просто я оставихме на средата на стаята, след като заминахме на плаж. Като се върнахме, тя си стоеше още там, а боклука беше изхвърлен. Също така местоположението на хотела не ми хареса особено, няма гледка наоколо, а само сгради и строежи. Ходихме на плаж Перла, там ни хареса - спокойно, пясъка и морето бяха чисти.

Моя съвет е в края на сезона да се посещават само големи хотели. Те също намаляват цените и е почти същото дали ще отседнете в някой по- нисък клас хотел или в по- висок. Разликата е 10-15 лева на вечер. В по-малките хотели не се чисти и не се сменят чаршафи и кърпи, докато в по- големите все пак се държи на по- високия клас. За Приморско аз лично препоръчвам Перлите, Сънрайз, Пламена Палас, Куин Нели и още един два по- големи хотела. Другото е компромис.

Последна редакция: нд, 02 сеп 2012, 09:20 от darinaa83

# 605
  • София
  • Мнения: 415
В момента в Приморско е доста ветровито и предимно облачно. С много ентусиазъм става за плаж, но има вълни и червен флаг. За съжаление прогнозата за следващите дни е за подобно време. Който все пак е решил да идва на сам, нека има предвид, че има много свободни места, както и че на много места искат нереално висока цена за нощувка.

# 606
  • Мнения: 242
Момичета, пълно е с комари в Приморско. Вземете мерки - нещо за мазане и нещо за стаята.
До като се усетя, ме направиха на решето.

# 607
  • БГ
  • Мнения: 735
здравейте,четох темата за аквапарка в приморско-много лоши отзиви и снимките ,които бяха публикувани-бяха ужасяващи,но това е било преди години,сега как е,някакви скорошни впечатления?Благодаря.
Миналата година Аквапарка беше ок.Бяхме с малко дете ,което остана много доволно,както и ние.Тази година нямам впечатления, понеже не ни остана време за него, да споделят мацките от това лято Peace

# 608
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Добра вечер и от мен дами! Ние се върнахме в събота и впечатленията от Приморско са отлични,за първи път посещаваме. Бяхме в къща за гости точно по средата м/у двата плажа, на пет минути път от централната улица до общината която е.Един комар не ни е ухапал, а тези хотели по-горе споменати са си чисто снобска работа и пълни с чуждестранни туристи Peace, нищо повече от това че евентуално ще ти сменят чаршафите, и в къщите за гости не е лошо, северният плаж е супер, южния никак-много водорасли имаше.Това от мен приятна вечер!

# 609
  • В.Търново
  • Мнения: 6 662
martinka ,а вярно ли е,че на северния плаж става малко по-бързо дълбоко от южния?

# 610
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
[/b]Не, не е вярно, даже да ти кажа мисля си, че колкото по-навътре, по плитко става,ние си пускахме децата даже сами да си стоят във водата  Peace[/b]

# 611
  • Мнения: 7 947
martinka ,а вярно ли е,че на северния плаж става малко по-бързо дълбоко от южния?

Зависи. Има места, където от самото начало става бързо дълбочко, но в никакъв случай не над кръста, пък после навътре - изведнъж до колене. На южния е същото, но в по-голяма част е плитко в началото. Зависи от вълните и теченията - как ще са изринали брега. Но тия плажове на Приморско са едни от най-хубавите, така че това няма начин да ви е проблем...
За комарите - да, последната седмица има напаст направо.

# 612
  • Мнения: 2
В Неделя се върнахме от Приморско за първи път отидохме там. Бяхме 9 дни в хотел Аноя на центъра зад трите супермаркета.Хотелчето ни хареса, а и цената беше по 15лв. на човек с включена закуска на блок маса. Сменяха ни чаршафите и кърпите на 3 дена, имаме добри впечатления. На покрива на хотела имаше малък басейн с шезлонги и 2 шатри. Доволни сме. В Приморско най-много ни хареса ресторант Ден и нощ  с две ръце го препоръчвам на всички, много вкусно готвят и цените за обед са супа от 1,20 до 2,39/рибена и шкембе чорба-жестоки/,основно от 3 до 3,80, нормални цени, а за вечеря каракачански сач огромен с няколко вида меса,гъбки и наденица. Ходехме на Южния плаж свободната зона е много голяма и морето е много плитко. Ако някой иска нещо да пита пишете..

# 613
  • София
  • Мнения: 1 456
martinka ,а вярно ли е,че на северния плаж става малко по-бързо дълбоко от южния?

По повод на дълбочините, август месец има типични за региона течения и интересното е, че ако единия ден е било много плитко е възможно на следващия ден изведнъж да стане  на същото място дълбоко. Разбира се дълбочината не минава кръста, както е писала и Вилико.
По северния плаж, посока Перла, след нудисткия плаж и скалите е доста плитко почти навсякъде, а има и  едно местенцер, пред пункта на спасителтие, където е плитчина доста на вътре.

# 614
  • Мнения: 387
Здравейте и ние се върнахме и много ни хареса Бяхме с ваучери в Опал за 7 дни Много хубаво и чисто хотелче с отлична закуска на блок маса Градчето е супер и центъра е близо но има една улица дето не е асвалтирана до входа на северния парк направо дразни това много Красива крайбрежна алея Много магазинчета Вкусна и на добра цена храна Всичко ни хареса Стаята се чистеше всеки ден Много съм доволна Малко вятър имаше в някой дни но... Морето топло няма комари никакви поне при нас за седем дни един не ме ухапа Много хубаво градче Възхитена съм наистина Влакчетата до Перла и Китен спираха почти пред хотела Човекът обаче хитрец не дава билетчета ама...карай Днес времето не ставаше за плаж но следобяд се оправи а вчера беше страхотно има още дни който е там приятно прекарване

Общи условия

Активация на акаунт