Лидл ::12::

  • 95 922
  • 727
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 054
Благодаря за отговорите за маслините - не взех! Peace

Кашкавала и снежанката са редовни вкъщи.. Това е единствения кашкавал, който мога да ям. Peace

# 616
  • Ст.Загора
  • Мнения: 672

Цитат
Тони73 , забеляза ли да има в Старозагорския Лидъл от масажиращите възглавници.
  bouquet
Не! Тези продукти ги купих в четвъртък-когато им стартираше офертата за възглавницата ,но такава нямаше.И на мен ми беше интересно да я разгледам и евентуално да се навия да си я купя.
Благодаря , спести ми едни ходене до Лидъл. Аз направо се бях навила да си я купя , но нямам късмет.

# 617
  • софия
  • Мнения: 25 196
Днес вече съм сигурна - боб Blue Mountain, произход Казахстан, повече никога няма да купя. Първият път го доварявах 2 пъти в тенджерата под налягане и накрая за нищо не ставаше. Днес варих боб чорба в нормална тенджера 2 часа.

# 618
  • Мнения: 43
Днес вече съм сигурна - боб Blue Mountain, произход Казахстан, повече никога няма да купя. Първият път го доварявах 2 пъти в тенджерата под налягане и накрая за нищо не ставаше. Днес варих боб чорба в нормална тенджера 2 часа.
Нито от Казахстан, нито от Китай - купувам само български, защото бързо овира, но много рядко се намира.

# 619
  • Мнения: 1 693
Купуваме аржентински на кг от чувал.И е супер.

# 620
  • софия
  • Мнения: 25 196
Днес вече съм сигурна - боб Blue Mountain, произход Казахстан, повече никога няма да купя. Първият път го доварявах 2 пъти в тенджерата под налягане и накрая за нищо не ставаше. Днес варих боб чорба в нормална тенджера 2 часа.
Нито от Казахстан, нито от Китай - купувам само български, защото бързо овира, но много рядко се намира.
Ако знаеш как търся бг, но не намирам. Майка ми беше взела за Бъдни вечер някакъв от чувал. Бабите много го купували, страшен би. Е, няма да ви казвам как вонеше на химикали. За първи път не ядохме боб на Бъдни вечер. От чувал не ми се рискува.

# 621
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз боб си купувам само от Кооперативния пазар на нашия квартал, Люлин. От чувал, пакетиран в пликчета. Точно за час увира в нормална тенджера, даже и час му е много. Мисля, че на всеки кооперативен пазар продават.

# 622
  • София
  • Мнения: 3 610
Има ли още допълнителни отзиви от възглавничката за шиатсу масаж? Само за глезотийка ли е или помага за болки по гърба и кръста? И дали някъде е останала?

# 623
  • Мнения: 40
Има ли още допълнителни отзиви от възглавничката за шиатсу масаж? Само за глезотийка ли е или помага за болки по гърба и кръста? И дали някъде е останала?

Точно влезнах във форума за същия въпрос. Освен двете съфорумки, които писаха има ли и някой друг закупил си я? И към двете имащи я - може ли още впечатления, ако сте я използвали по - дълго? Помага ли при болки в гърба, врата, плешките?
 Моя гръб напоследък от половината нагоре все е схванат и днес се реших да отида да си я взема, с идеята ако не ми върши работа да я върна. Ама бяха свършили. Обадих се по телефона и сега ще чакам отговор от страна на Лидл.Но все пак ми се искаше да прочета повече отзиви - независимо + или - .

# 624
  • Мнения: 17
Аз си купих възглавницата и ми харесва Според мен възглавницата трябва да се изпробва И всеки сам да реши дали отговаря на очакването му Вземате пробвате (имате право да я върнете до 1месец)и ако не ви върши работа я връщате  newsm78

# 625
  • Мнения: 22 867
Аз си купих възглавницата и ми харесва Според мен възглавницата трябва да се изпробва И всеки сам да реши дали отговаря на очакването му Вземате пробвате (имате право да я върнете до 1месец)и ако не ви върши работа я връщате  newsm78

gaber, как масажира? Вкъщи имаме едно като голяма възглавница, все едно има в него юмручета, с тях масажира. Много е приятно и действително върши работа. Всъщност и за лидълските възглавници поне досега не срещнах отрицателни мнения, но и не ги видях наживо. Peace

# 626
  • Мнения: 951
Аз си купих възглавницата и ми харесва Според мен възглавницата трябва да се изпробва И всеки сам да реши дали отговаря на очакването му Вземате пробвате (имате право да я върнете до 1месец)и ако не ви върши работа я връщате  newsm78
ще 4акам и аз пове4е отзиви newsm78

# 627
  • Мнения: X
А,за боб-днес варих от салатния...ми,като отворих на първото фъшване на херметическата тенджера да сменя водата/обичайно я хръвлям първите два пътиу,като изфъщи/...и се оказа сварен и ужасно вкусен..........Иначе,дребния не съм го пробвала....както и лещата.Откак случих една дето не увря 4 часа....не смея Naughty.Обаче,пък ориза дето го похвалихте-излезе наистина хубав/оня в синята опаковка/ .

# 628
  • Мнения: 1 054
Не харесвам полските моркови, май това е единственото до тук в лидл-ския ми опит. Peace

# 629
  • Мнения: 1 726
На някой да му се е случвало каймата на "Бай Мезан" да има дъх на старо? При мен вече втори път се случва и се чудя дали камерата на хладилника ми не я прецаква или просто си е такава? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт