Има ли кандидат-градинарчета за 93 ЦДГ? (София)

  • 557
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
Подадох молбата за приемане на малкото паяче от септември и се чудя дали има мераклии като нас за това "заведение"?
Моля споделете.
(Може заедно да набием директорката.  Twisted Evil)

# 1
  • София
  • Мнения: 847
Ние, само че още не сме подали молба... Поради тази причина леко започвам да се паникьосвам... Моля те, сподели в колко часа отиде, кого потърси...
Освен това Стела ще бъде на две г. и девет месеца септември и вече от една друга градина ми казаха, че няма да я вземат преди да навърши три години?!
Ще следя темата!

# 2
  • Мнения: 430
Май няма много кандидати. Simple Smile
Аз отидох на 03.01, в 9ч. и нямаше жива душа. Изглежда не е имало нощно бдение.  #Crazy
Молбите се дават на директорката. Ако не си взела предварително бланка, може и там да я попълниш. Носете копие от акта за раждане. Тази година ще има две групи, така че не смятам че сте закъснели. Все пак, не се чудете много.
А дали ще я вземат... не знам. Ако искаш телефона на градината - 862 30 49.

# 3
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Здрасти и на двете! Simple Smile

М/удругото дечицата ви се познават от градинката, за вас не съм сигурна!

Аз вчера подадох молба там, но странното не ми дадоха входящ номер, нито някакво друго номерче, та леко съм се отказала, че там ще стане работата.

mumi на вас дадоха ли ви номерче, входящ номер? Какво ви казаха?
На мен ми казаха, че май месец ще излезнат списъците и тогава да отида да проверя!

Иначе подадох молба и в 11 ЦДГ на Кораб планина - тя е точно до нас и там сме №2, така че сме вътре.  

Днес подадох и в 141 ЦДГ при 107 у-ще, която определено ми харесва и там сме №31 т.е има шансове. Аз я предпочитам нея защото се намира до яслата в която сега е Дени, а догодина ще е Лъчезара и ще ми е удобно да ги водя двете заедно.  Надявам се там да я приемат Деничка. А и ми е сравнително близо до вкъщи!

Поздрави на усмихнатата Маги и на бърборината Стели! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт