Тример????

  • 1 413
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 377
Някой палзвал ли е такова чудо?

http://i.dir.bg/shop_storage/add/2005/05/30/22325.jpg

нямам предвид конкретно philips, а тример по принцип. Доволни ли сте? Нещо като самобръсначка ли е?

# 1
  • Мнения: 3 777
Това трябва да се води, бръснене, оформяне и подрязване, ако не се лъжа и е за мъже.
Браун сега правят реклама на тяхното.

# 2
  • Мнения: 1 234
Ей сега ми пролича колко не съм в час Rolling Eyes.Такова нещо не съм виждала Thinking, но ако е самобръсначка значи е супер. Имам от Германия електрическа самобръсначка-много прилича по форма на това-както казваш "чудо" WinkМного е удобна,на батерии и се минавам с нея навсякаде кагато бързам-като обкновеннте само че е много по-бързо и лесно с нея. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 172
Хи, хи - за оформяне на причесчици  Wink е. Не е като самобръсначка, а като машинка за коса, само че не за коса Laughing, тоест за коса ама не на главата, а на интимните части.

# 4
  • Мнения: 1 234
Хи, хи - за оформяне на причесчици  Wink е. Не е като самобръсначка, а като машинка за коса, само че не за коса Laughing, тоест за коса ама не на главата, а на интимните части.
rotfImao rotfImboА,щом е такава работата не е толкова хубава таз машинка.Аз ли пак не съм в час,или правилно си мисля че няма чак толкова много хора дето  да си правят причесчици newsm78 Mr. Green

# 5
  • Мнения: 172
Ами то причесчици може и да не си правят, ама си се постригват с този уред, вместо бръснене се постригва с желана дължина на косъма. Перо в гъзето е както казват хората, ама какво ли не измислят вече. Абе удобно е Шъ знайш /и за мъже става Laughing/.

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 269
Хи, хи - за оформяне на причесчици  Wink е. Не е като самобръсначка, а като машинка за коса, само че не за коса Laughing, тоест за коса ама не на главата, а на интимните части.

Точно !!!
Според мен е супер удобно.  Hug

# 7
  • Мнения: 377
Благодаря на всички за отговорите.   bouquet
Май ще се почуда още малко преди да си го купя.

# 8
  • Мнения: 583
имам го същото като на снимката.да-за прическа на интимните части-хубаво е и е удобно.доволна съм. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт