Препоръки и отзиви за добър ендокринолог от Варна...

  • 1 347
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173
Здравейте мили момичета,
 Heart Eyesимам нужда от добър ендокринолог от Варна...,не е задължително да работи със здр.каса.
 Моля ви ако някой има мнение по този въпрос да ми пише... Praynig Имам нужда от качествена схема за намаляне нивата на пролактина,това може да стане само с добър специалист в тази област,защото от 4 години пия какви ли не лекарства(включително и бромокриптин),но нивата вместо да спадат се покачват Cry(бромокриптина го пиех по предписание на гинеколог)
Благодаря предварително на всички които ще ми пишат...Прегръщам ви силно и ви целувам newsm51  love001
P.S  Ако мястото на темата не е подходящо се извинявам...
Опитвам се да спазвам правилата,но тъй като съм новичка може да съм допуснала и грешчица Embarassed Embarassed Embarassed  БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

# 1
  • Мнения: 1 612
Здравей и добре дошла при нас!
По твоя въпрос: д-р Сарджева (дано не съм объркала как точно се пише) - преглежда в частната клиника долу на гарата (викат и Гъбата).
Дано да съм била полезна.
Но тук има и други момичета, нека и те да споделят.

# 2
  • Мнения: 3 011
И аз ходих при Сарджева! На гъбата, ама не до гарата ами по4ти на центъра се намира.

# 3
  • Мнения: 1 612
Правилно Денди грешката е моя.

# 4
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 575
Здравейте,
От Варна съм и тъй като очевидно се появява проблем със забременяването ми и на няколко пъти ходих при гинеколог и получавах абсурдни констатации. В крайна сметка реших, аз да искам да ми изпишат изследвания и след като ходих при личния си лекар за поредното направление за гинеколог, той ми предложи да отида при ендокринолог (сподели ми, чи АГ докторите във Варна са като мафия и едва ли ще ми дадат да си направя хормонални изследвания чрез НЗОК, тъй като повечето работят с частни лаборатории). Тогава ме насочи към д-р Таня Ковачева. Кабинетът й се намира в бившия Дом за красота (до кино "Тракия") на 6 ет. Много съм доволна - поне засега от прегледите. Работи и със НЗОК. Телефонът й е 61-92-82, 0897/904321.

# 5
  • Мнения: 173
Благодаря ви момичета...! Stuck Out Tongue
А д-р Сарджева ендокринолог ли е?
И дали някой от вас няма мнение относно проф.Коева,разбрах че се занимава точно с такива проблеми.А за д-р Новакова?
Има ли някой който да е ходил при някоя от тях?


Благодаря ви предварително за отговорите...  love001

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
az hodia ot 25g moje bi pri d-r KAVARDJIKOVA. Edistveno tia podhodi pravilno kym problemite predi da se omuja i posle za da zabremeniavam. i sega pak sym s problem i tia edinstveno otkri vryzkata, nashi i chujdi ginekolozi me poburkaha predi da stigna do varna i do neia .

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
zoq chisti poshtata ne moga da ti pratia li4ni

# 8
  • Мнения: 173
Извинявай Марси,
вече всичко е ок Embarassed
Чакам да ми пишеш  love001 smile3503

# 9
Zdravei Zoq:)!
Az mislja, che v sluchaja s tvoite problemi (visok Prolaktin) e po-udachno da napravish konsult s Endokrinolog, a ne s Akusher-Ginekolog. Prichinite za pokachvaneto na prolaktina mogat da bydat razlichni....Profesor Koeva e dobyr endokrinolog i ima klinika na uliza "Bitolja", no ne znam koi tochno nomer.
Ne iskam da te strjaskam, razbira se, no v takiva sluchai moje bi shte ti preporychat Ro snimka na glavata ili skener, zashtoto problemut moje da se krie v Hipofizata....
Pri vsichki sluchai prichinata trjabva da se ustanovi i zatova e udachno da se konsultirash s Endokrinolog.
Uspeh:),
Dr. D

Общи условия

Активация на акаунт