Пъпчици около......

  • 1 395
  • 7
  •   1
Отговори
Забелязах малки пъпчици около ануса на Пепе усетих ги при поредното миене на дупето. Леко твърдички са и с бяло връхче, все едно е останало от детския крем с който го мажа а той е Бейби тан, но са доста сигурно около 20-тина.
Някой от вас сре6тал ли е този проблем?
Утре сме на дедста консултация и 6те видим какво 6те кажат но аз ре6их да попитам и тук.

# 1
  • Мнения: 2 232
И ние в момента имаме същите пъпчици и утре ще ходим на лекар Imp Аз си мисля, че е подсечен и от това, но ще разберем.

# 2
малко ме съмнява да е подсе4ен понеже доста 4ести4ко го мия някога дори прекалявам а винаги след това му слагам от това крем4е Бейбитан то съдържа пудра и е именно да не се поди4а, но и ние утре 6те разберем и 6те съоб6тим за резултата дано не е не6то трайно и болезнено.... и прои вас.
А в момента и ни никнат 2 кътника едновремено и незнам но съм 4увала 4е някои децаим се изпри6твали дупетата.....

# 3
  • Мнения: 2 232
Може и от зъбите да се окаже , тъй като и на нас ни растат в момента долните, и мисля, че са няколко наведнъж....Дано е от това , а не нещо друго.

# 4
Днес бяхме на детска консултация и педиатъра каза 4е там местенцето било много нежно и можело да е от акото, понякога се получавали такива алергйки.. изписани едно крем4е и това бе6е.... каза 4е не е ни6то обезпокоително

# 5
  • Мнения: 2 232
Ние днес цял ден имахме пъпчици и като отидохме на консултация в 18 часа, вече бяха изчезнали. А какво кремче ви изписа, за всеки случай да знам?

# 6
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
И ние имаме подобни оплаквания. Вчера ходихме на консултация и личния ни лекар ни прати на кожен кабинет.
Мацката там се пули, пули и рече, че или е от антибиотик или от акото.
 Тъй като не съм давала от първия, остана втория вариант.
Изписа ни някаква маладжа дето ми я бъркаха в аптеката на основата на цинкова паста
и бадемово масло за почистване. Каза, че не е нещо опасно така, че споко мами Simple Smile)

# 7
и на мен ми изписаха някакво крем4е, но аз така и не го взех, понеже намазах дупето 2-3 пъти с мас4ица след миене и те из4езнаха...

Общи условия

Активация на акаунт