WEIGHT LOSS хапчета ???

  • 113 869
  • 320
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 0
Zdraveite pisha za da vi spodelq kakvo se slu4i pri men.Kogato pora4ah Weight loss misleh 4e vsi4ko shte e nared.Vlqoh sled tova da se .pointeresuvam ot komentarite na horata i vidqh 4e nqma dobri otzivi i reshih na drugiqt den da se obadq da otkaja pora4kata.Vdignami nqkakva jena koqto govoreshe razvalen balgarski.Az i kazah 4e iskam da otkaja pora4kata koqto sam napravila no tq kaza 4e tova e ve4e ne vazmojno zastoto patuvala kam Balgariq.Uverime 4e ako ne sam dovolna ot jelaniqt rezultat ot medikament vazstanovqvat sumata na 100 procenta da ne se pritesnqvam za nishto.Dori kato sam pora4ala 2 opakovki nqmalo na4in da ne postigna jelaniqt rezultat.Pih gi 6 sedmici rezultata nikakav.Togava reshih da pisha 4e nqma rezultat i jelaq da mi se vazstanovi sumata.Otgovora na g-ja Galabova beshe da pratq praznite shishenca  fakturata do Polsha (adresa go ima na fakturata) i kato polu4at fakturata i opakovkite do 30 dneven srok shte mi vazstanovqt parite kakto i da napisha samora4no pismo v koeto opisvam kak sam priemala medikameta  i kolko kg sam otslabnala ili izobshto. Sled sedmica im pisah dali sa polu4ili pismoto tq mi otgovori 4e v otdela za reklamaciq ne bili obraboteni oshte pismata .Taka cqla sedmica nqkakvi pri4ini si izmislqha i me ramotavaha za otgovor na pismoto.Nakraq g-ja Galabova izleze snomera 4e se vazstanovqvala ednata suma na edin 4len na domakinstvoto.Bqha mi prevedeni 30lv a trqbvashe 79lv.Za men sa si 4isti moshennici .Te pe4elqt ot tova 4e nevrashtat cqlata suma a  lajat horata.Tova se slu4i pri men ot tuk natam vie reshavate dli da si pora4vate medikamenta.

# 271
  • Мнения: 83
Януари съм пратила опаковката с останалите хапове до Полша, както писах преди известно време. След около месец писах, че не съм получила нищо. Получих отговор, че в момента се обработват пратките и ще ги пратят до завода производител и дъра бъра...все още нямам нищо! Не им вярвайте!!! Лъжаттт!!! МОШЕННИЦИ!!! #Cussing out

# 272
  • Мнения: 0
Мили момичета. Днес специално се регистирах в този сайт, за да споделя мнение на база личен опит. Патила съм от подобно предложение преди време.

Всичко изглежда прекрасно и аз съм заинтересована, НО КЪДЕ ПИШЕ:
1. ФИРМАТА ИЛИ ЛИЦЕТО ЗА КОНТАКТ
2. АДРЕС ЗА КОНТАКТ
3. ИМЕЙЛ ЗА КОНТАКТ


АНОНИМНОСТТА ОЗНАЧАВА И СВОБОДА ОТ ОТГОВОРНОСТ!!! Щом забележите, че липсва тази информация въобще не се захващайте.

Това, че НЯКОЙ НЕИЗВЕСТЕН е написал 100% ГАРАНЦИЯ ЗА УДОВЛЕТВОРЕНОСТ или 100% БЕЗОПАСНОСТ на решението, взето от клиента не означава, че това е истина

Повече информация за този сайт и предложението им може да се намери тук:
http://softuin.com/w/466

или сами да направите сравнение, като мен
http://sln359.weightlossc.com/
http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=tr&tl=bg&a … w.weightlossc.com
забелязвате ли приликите и разликите? Wink


# 273
  • София
  • Мнения: 152
Аз днес получих с куриер опаковката с хапчета за 30 дни.
След като я поръчах в нета, на другия ден една жена ми се обади по телефона, за да потвърдя поръчката и адреса за доставка.

В пратката имаше листовка с информация за продукта и адрес за обратна връзка.

Ще пиша дали има ефект и как се чувствам.

# 274
  • Мнения: 17
Пак започнаха с масови реклами. НЕ СИ ХАРЧЕТЕ ПАРИТЕ , ХОРА! НЯМА НИКАКЪВ ЕФЕКТ, А АКО ИСКАТЕ ДА ВИ СЕ ВЪРНАТ ПАРИТЕ, ЗАПОЧВАТ ДА УВЪРТАТ И МОТАТ. АКО НЕ СТЕ УПОРИТИ НЯМА ДА СИ ВИДИТЕ И СТОТИНКА ОТ ПАРИТЕ. УДЪРЖАТ 9.90 ЗА КУРИЕР, А АЗ ПОХАРЧИХ 10 ЛВ, ЗА ДА ИМ ИЗПРАТЯ ШИШЕНЦАТА, ПОСЛЕ СЕ НАПРАВИХА НА ЛУДИ, ЧЕ НЕ СЪМ ИМ ИЗПРАТИЛА ОПИСАНИЕ НА ЕФЕКТА И ПИСМО С БАНКОВАТА МИ СМЕТКА. ДРЪН ДРЪН, ВСИЧКО БЯХ ИЗПРАТИЛА АМА СЕ ЧУДЕХА КАК ДА МЕ МОТАЯТ, ТА ИЗПРАЩАХ И ВТОРО ПИСМО ДО ПОЛША.

# 275
  • Мнения: 0
здравейте,
за тези които не вярват в ефективността на weight loss хапчета, искам да ви кажа че на мен ефекта е невероятен! Отслабнах 7 кг!!!!!!!!Преди една седмица си поръчах пак същия продукт, пак обслужването беше много професионално и културно, дори ми предложиха втора опаковка на промоционална цена, защото вече съм редовна клиентка!горещо препоръчвам на всеки, който се бори з наднорменото тегло, знам колко гадно е ако въпреки всички усилия не можеш да отслабнеш!!!!!!!!!!!!

# 276
  • Мнения: 0
И аз искам да споделя с вас моя опит с тези хапчета . Поръчах ги преди 3 месеца, обадиха ми се за потвърждение на адреса разговарях с едно момче. Предложи ми втора опаковка на доста добра цена и реших да се възползвам, убеди ме че ефектът ще бъде по-траен и по-впечетляващ. Да ви кажа честно, малко ми беше гадно да ги преглъщам, миришат странно и са  грапави. Чувствах се нормално, в самото началото малко ме болеше корема но не знам дали е свързано с тези хапчета или с моя месечен цикъл... Гадното беше, че почти всяка вечер чувствах глад и трябваше да се боря със себе си да не хапна нещо. След около 3 седмици нямах почти никакъв ефект, може би някакви 1-2 килограма, но реших да продължа щом вече похарчих парите... Вярвайте или не, след 2-ри месец свалих около 8,5 кг общо и съм доволна. не мисля че има нещо вредно, тази странна миризма ми напомня на някакви билки от детството ми. Може би просто трябва да се взима по-дълго време от това, което пишат... смятам че 2 месеца е идеален период за добри резултати

# 277
  • Мнения: 0
Днеска ми е 1-ви ден   надявам се  да видя някакъв резултат ще пиша....

# 278
  • Мнения: 0
Мили момичета. Днес специално се регистирах в този сайт, за да споделя мнение на база личен опит. Патила съм от подобно предложение преди време.

Всичко изглежда прекрасно и аз съм заинтересована, НО КЪДЕ ПИШЕ:
1. ФИРМАТА ИЛИ ЛИЦЕТО ЗА КОНТАКТ
2. АДРЕС ЗА КОНТАКТ
3. ИМЕЙЛ ЗА КОНТАКТ


АНОНИМНОСТТА ОЗНАЧАВА И СВОБОДА ОТ ОТГОВОРНОСТ!!! Щом забележите, че липсва тази информация въобще не се захващайте.

Това, че НЯКОЙ НЕИЗВЕСТЕН е написал 100% ГАРАНЦИЯ ЗА УДОВЛЕТВОРЕНОСТ или 100% БЕЗОПАСНОСТ на решението, взето от клиента не означава, че това е истина





хмм има е-майл и телефонен номер за контакт, аз без никакъв проблем се свързах с тях...

# 279
  • Мнения: 0
Здравейте,

Хванах се на рекламата, поръчах и изпих почти цяла една опаковка без никакъв ефект.

След това се свързах с тях (оказаха се, че са в Полша, но с някакъв гейтуей ползват български телефонен номер) и поисках да върна остатъка, каквато опция имаше. И стана много сложно. Разиграваха ме и ми обърнаха някакво внимание едва след като написах, че ще се оплача в европейската комисия за защита на потребителите за подвеждаща информация.

При по-внимателно разглеждане на опаковката се оказа, че има нещо гнило: има знак за произведено в ЕС, но същевременно пише име на фирмата Active Food Supplements (AFS Ltd) от Union of Comors (Коморските острови), която страна определено не членува в ЕС.  Сайта им се оказа странен. Това беше второто гнило нещо. Разглеждайки някакси минах на друг език (полски и след това на английски) и там снимките с хората, които са дадени като отслабнали бяха същите, но с други имена (например шофьора Кирил в българската версия стана Карол в полската).

Малко се впрегнах и се обадих в агенцията за контрол на храните с въпрос дали контролират подобни хранителни добавки. Оказа се, че не. Не работели с граждани, а само с фирми. Фирмите, предлагащи хранителни добавки трябвало да имат реален магазин в България и за контрол се плащало. Прехвърлиха ме към здравната инспекция. Оттам ми казаха, че не се занимавали с хранителни добавки. Били се фокусирали върху козметика. Ако имаме проблем - да сигнализираме в полицията. Казаха, че 95% от хранителните добавки са ментета, правени в страната.

Дано изпитите хапове не са навредили, след като не помогнаха.

Моят съвет е: НЕ ПОЛЗВАЙТЕ ТЕЗИ ХАПОВЕ!  alert

# 280
  • Мнения: 1
има ли тука някой доволен от WEIGHT LOSS? newsm78

# 281
  • Мнения: 0
ami az sym ot dovolnite, moje bi ne podejstvaha chak tolkova byrzo no opredeleno otslabnah  Peace

# 282
  • Мнения: 0
p.s. stiskam palci za vsichki, koito iskat da otslabnat


  bouquet bowuu  bouquet bowuu  bouquet bowuu  bouquet bowuu

# 283
  • Мнения: 0
Kazwam se Pavel, na 26 godini, Kazanlak. Po-rano imah nepriqtnoto 4uvstvo, 4e se plakna, kato varvq. Ne ukrivam, 4e sam marzeliv, ne iskam da hoda na fitnes i da mi se prismivat kak izglejdam i kak se trese slaninata mi. Tova e minalo, piq Otslabvane Forte treti mesec, sredno po 7 kilograma mese4no e dobar rezultat s malka zaguba na wreme. O6te 2 meseca i 6te vlqza v normata, za Nova godina 6te zapi6a kurs po tanci. Sam napravih dobriq izbor.

# 284
  • Мнения: 0

Здравте, уже писала в април, руская, Валентина , живу в городе Варна. Мой муж българин, он

работает, я без работа, искам, няма и много стрес. Депресия и много килограмов. Купила в месяц

март Weight Loss, доволна, 5 кг в месяц. Седю в дома перед телевизор, ядосвам се и дебелея. Мама

изпратила мне парички из России, ще поръчам сега Отслабване, уверена ще има ефект. Надо диета

и движение, знаю, не само хапчета, считаю 5-6 кг достаточно и возможно. Поздравляю

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Общи условия

Активация на акаунт