Как приспивате бебетата си-от две седмици искаме пръсче

  • 437
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Преди седмица бебчо заспивае сам,като изтървеше биберона само тогава влизах в стаята му,от както му изникна зъб търси ми пръста и без него не заспива ,събужда се през ноща и пак го търси.Какво да правя ?Благадаря предварително на отговорилите ми. newsm12

# 1
  • Мнения: 878
zdrasti,probvai s po-goljam i po tvurd biberon.No da ne e suvsem kamuk ,che da ne mu razvali zubchetata  smile3504

# 2
  • Мнения: 55
Нямала съм подобен проблем, защото Криска заспива със своето пръсче в уста сега е на почти 3г.и още заспиваме с него.Тя не искаше бибка, като и я слагах я изплюваше веднага.Може като спреш да даваш твоя да си лапа неговото пръсче.Или просто изчакай да видиш какво ще стане.Съжалявам, че не мога да ти дам съвет.

# 3
  • Мнения: 411
Ами няма да му даваш пръста си!Ппробваи различни биберони,ако не ги иска(защото моя не ги иска).Го остави да си пореве малко.То ще си намери друга приспивалка!Ние сме с неговия си палец-вечно му е в устата Hug

# 4
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Както ще видиш от лентичката долу, синът ми е доста голям, но и досега от време на време вечер търси ръката ми или само кутре, за да се приспи. Това явно го успокоява, не съм и помисляла да го лищавам. Сам ще отвикне, като счете за необходимо.

# 5
  • Мнения: 1 149
Не бе милички не ми смуче пръсчето-просто иска да го държи newsm07

# 6
  • Мнения: 247
Без бибата сме загубени !!! Трябва да му взема още една, че ако изчезне направо не знам ...

# 7
  • Мнения: 3 116
Ние запознахме с едно пръстче, после две, после ръката, а сега ми гушка цялата ръка до лакътя  Mr. Green

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И ние до 1 месец и половина заспивахме сами, но после изведнъж без никой да го е люшкал, започна да иска да го люшкам инъче се скъсваше от рев и не искаше да заспи по друг начин. Все още се приспиваме или на ръце или го гушкам и го люшкам докато заспи. Но понякога и той ми търси пръста докато заспи дълбоко после се измъквам. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт