Втечняват ли ви се кашите от кърмата?

  • 466
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 531
Купих безмлечна каша на ХИП от елда, за да я приготвям с кърма ,но много бързо ми се втичвяна newsm78 или аз нещо не го правя както трябва, или от кърмата?

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
От кърмата е - в нея има ензими,които разграждат храните Grinning

# 2
  • Мнения: 35 951
трябва да я даваш веднага след приготвяне, като постой се втечнява

# 3
  • Мнения: 2 531
 Sadхммм ми аз я бъркам непосредствено преди ядене , но докато стигнем до половината вече е течна, нали още ядем бавно и и се мръщи, дали да не и я давам с биберон вместо лъжица?Или да я бъркам с адапте, и без това мисля да заменя напълно след 2 седмици дневните "кърмения"

# 4
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
А защо не я даваш без мляко, пък да си кърмиш отделно?

# 5
  • Мнения: 2 531
Нали не се премахва млечното хранене? Че и в пюретата трябва да има мляко?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 457
Аз също купих кашата на на Хип с елда само,че не я правя с кърма а с адаптирано мляко, ами да ви кажа много е течна. А и тя трябва да постои малко за да се разтвори напълно.И пак си остава доста рядка,въобще не прилича на каша! Затова аз и слагам малко готово плодово пюре,хем се сгъстява, хем става по-вкусна и си я хапваме Simple Smile

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
От кърмата е,тя съдържа амилаза и я втечнява.Аз съм взела на Хип  млечна,разбърква се с вода.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Нали не се премахва млечното хранене? Че и в пюретата трябва да има мляко?
Ти няма да махаш млечното хранене, ще я накърмиш преди или след кашата и така хем ще си получи дозата мялко, хем ще си хапне гъста каша с вода Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 3 972
на мен и гречковата и оризовата каша много бързо ми се втечняват, затова си ги правя на два пъти, първо половината и след като я изяде другата половина.

# 10
  • Мнения: 292
Втечнят ми се и други каши като Милупа и Шоколино , при това разбъркани с вода или мляко АМ така че явно не е от кърмата.

Общи условия

Активация на акаунт