Въпроси За бебеправенето

  • 4 731
  • 116
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 768
Моля ви,да отговорите на въпросите,свърЗани със zабременяването и т.н.,ако раzбира се си спомняте.

1.Колко дена е бил цикъла ви,когато zабременяхте и кога горе долу бе6е овулацията ви?
2. Колко време бебеправихте?
3. Прилагахте ли поверия или недокаzани иЗследвания,като например няколко дена преди овуто zа моми4е и по време на овуто zа мом4е?Ако да,полу4ихте ли желания реЗултат?

Благодаря ви предварително.Попитах с цел да ориентирам себе си и дано ми помогне zа да осъ6ествя най -съкровената си ме4та zа едно бебенце. Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 1 621
Здравей, Vessito!
1.По принцип цикъла ми е по -дълъг( около 32-34 дена), не съм си изчислявала овулацията по никакъв начин, но преполагах, че ми е около16-18 ден WinkВсъщност така се и оказа, че съм забременяла точно в тия дни.
2.Точно 6 месеца. Heart Eyes
3.Не, никакви такива поверия не сме спазвали.Искахме само живо и здраво дете.
Пожелавам ти успешно бебеправене. Hug

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 844
Първия път бях с цикъл около 30-32 дни, втория - 28-31 дни.
Незнам кога ми е била овулацията и за двете бременности се трудихме около 6 месеца.
Относно третия въпрос, ами като не си знам овулацията, май няма смисъл да казвам, че не съм спазвала поверия относно пола на бебето.
Не му мисли толкова и успех.
Дано скоро се зарадваш на осъществената си мечта  Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 1 768
Здравей, Vessito!
1.По принцип цикъла ми е по -дълъг( около 32-34 дена), не съм си изчислявала овулацията по никакъв начин, но преполагах, че ми е около16-18 ден WinkВсъщност така се и оказа, че съм забременяла точно в тия дни.
2.Точно 6 месеца. Heart Eyes
3.Не, никакви такива поверия не сме спазвали.Искахме само живо и здраво дете.
Пожелавам ти успешно бебеправене. Hug

Благодаря ти мила HugМного ми помогна с това,4е сподели.И моя цикъл е 30/33 дена   bouquet

# 4
  • Мнения: 7 474
1. 26-27 дни, сега 28.
2. Стана веднага, но за сметка на това второто не става вече 2г.
3. Това е безсмислено,ако така ставаше......... Hug

Не го мисли много само ще се тормозиш излишно! Успех! Peace luvbed

# 5
  • Мнения: 1 768
А какви де4ица имате?

Да са ви живи и zдрави,палави и zасмяни. newsm68 smile3534

# 6
  • Мнения: 4 362
Моля ви,да отговорите на въпросите,свърЗани със zабременяването и т.н.,ако раzбира се си спомняте.

1.Колко дена е бил цикъла ви,когато zабременяхте и кога горе долу бе6е овулацията ви?
2. Колко време бебеправихте?
3. Прилагахте ли поверия или недокаzани иЗследвания,като например няколко дена преди овуто zа моми4е и по време на овуто zа мом4е?Ако да,полу4ихте ли желания реЗултат?

1 .Цикъла ми беше 28 дни, забременяла съм около 29-31 -ви юли (посл.М. на 17-ти юли)
2.Около година и половина се опитвахме
3.Никакви поверия не съм прилагала  Naughty искахме каквото и да е по пол дете  Grinning

Успех  Grinning

# 7
  • Мнения: 2 672


1.Колко дена е бил цикъла ви,когато zабременяхте и кога горе долу бе6е овулацията ви? - около 30 дни , овулация - различно

2. Колко време бебеправихте? - след един цикъл 2 пъти

3. Прилагахте ли поверия или недокаzани иЗследвания,като например няколко дена преди овуто zа моми4е и по време на овуто zа мом4е?Ако да,полу4ихте ли желания реЗултат? - нищо спец. не правихме , освен да свършим едновременно Wink


# 8
  • Мнения: 6 390
1. 30 дена цикъл, предполагам към 15 я ден овулация
2. ние като се решихме че ще правиме бебе, и още същия месец стана
3. поради което не е имало време да ги мислиме тези неща

при всички положения бързо бременеене ти желая  bouquet

# 9
  • Мнения: 215
Ако сега почвате опитите за бебе , бих те посъветвала да не се занимаваш с овулации и тем подобни . Просто си правете бебенце с кеф и не ги мисли тези работи , че да се шашкаш допълнително .
При нас се получи още първия месец .

# 10
  • Мнения: X
Правилно те съветват дотук-не го мисли и не смятай.Аз като я изчеслявах овулацията и правех планове толкова време,накрая се оказа ,,че съм забременяла когато е почти невъзможно да стане-и в двата случая почти непосредствено след приключване на цикъла.Може да не отговаря на научните теории,но е факт.Фаакт е и,че тогава сигурно сме били по-освободени ,след като не сме мислили за бебе за кеф.

# 11
  • Мнения: 2 309
Правихме го близо 4г без съображения за момче или момиче.В месеците около забременяването ми идваше на 28 30 дни,като забременях или на 14 или на 15 ден от последния цикъл понеже по стечения на обстоятелствата го направихме само 2 пъти него месец Embarassed

# 12
  • Мнения: 1 753
1.Колко дена е бил цикъла ви,когато zабременяхте и кога горе долу бе6е овулацията ви?

Страшно нередовен цикъл, но когато го имаше варираше между 30 и 40 дни. Не винаги имах овелация

2. Колко време бебеправихте?

2.5 години  Confused

3. Прилагахте ли поверия или недокаzани иЗследвания,като например няколко дена преди овуто zа моми4е и по време на овуто zа мом4е?Ако да,полу4ихте ли желания реЗултат?

Не!

# 13
  • Мнения: 235
1. Редовен цикъл от през 28 дни, овулация - мисля че около 14 ден (съпруга ми беше дръпнал от нета някаква таблица за определяне кога е овулацията тогава)
2. В месеца, в който решихме, че искаме  дете хванах.
3. Не.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Моля ви,да отговорите на въпросите,свърЗани със zабременяването и т.н.,ако раzбира се си спомняте.

1.Колко дена е бил цикъла ви,когато zабременяхте и кога горе долу бе6е овулацията ви?
2. Колко време бебеправихте?
3. Прилагахте ли поверия или недокаzани иЗследвания,като например няколко дена преди овуто zа моми4е и по време на овуто zа мом4е?Ако да,полу4ихте ли желания реЗултат?

Благодаря ви предварително.Попитах с цел да ориентирам себе си и дано ми помогне zа да осъ6ествя най -съкровената си ме4та zа едно бебенце. Heart Eyes


Весе желая ти по скоро да станеш мама.
С тези въпроси обаче неможеш да придобиеш представа за теб. Всичко е много индивидуално както и самата бременост.
Единственото сигурно е че всяка е имала ову и добри плувци на мъжа Mr. Green когато са станали бебетата.

Общи условия

Активация на акаунт