Бебче през Юни - Какви дрешки?

  • 942
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Здравейте, Мили Мамчета! Много се радвам, че Ви има! Имам един въпрос: Очаквам бебчето си в началото на Юни  много ми се пазарува, а незнам какви дрешки да купувам (с късо или далго ръкавче)? Да чакам ли да дойде пролетта? Thinking

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Раничко ти е да пазаруваш дрешки,но по принцип по-летнички вземи.Разбира се,че трябва да има с дълго ръкавче

# 2
  • Мнения: 14 133
Чакай да дойде пролетта, за да му напазаруваш по-летни.А за тези с дългото ръкавче може и от сега.Моят син е роден на 6юни 2003г. Тогава беше много топло.

# 3
  • Мнения: 1 410
Лека бременност!  bouquet
Моето бебче се роди юни и съм я обличала повече с дрешки с къс ръкав. Най-важното е дрехите на бебето да не минават през главата, а да имат копчета, защото бебчетата не обичат да им минават дрехите през главата. Камизолки купувах, но бебчето с тях си и все голичко и затова препоръчвам бодита. Вземи си и с дълъг ръкавза през нощта и при по-студено време.

# 4
  • Мнения: 6 315
Аз за моят бебок бях взела по-леки дрешки (терминът ми беше 01.07, но той се роди малко след средата на юни). Предимно бодита с къс и без ръкав (общо бяха десетина на брой), както и по 1-2 гащиризона с дълъг и къс ръкав. Имах 1-2 блузки с дълъг ръкав и 1-2 гащиризона с дълъг крачол и презрамки. Чорапчета няколко чифта и това беше Simple Smile.

Пазарувай щом имаш желание. Голямо удоволствие доставя Simple Smile.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Обикновено зареждането по магазините е сезонно, т.е. съобразено със сезона, така че по-добре изчакай да наближи, ще намериш повече неща, и без това ти е доста рано.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 686
А защо казвате, че й е рано да пазарува??? Може би не желае да се съобразява с бабините девитини, че не трябва да се купува нищо предварително... Въпроса е какво да купува, а не да купува или не, рано ли е или късно.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
 А защо винаги трябва някой да обръща нещата в заяждане???

# 8
  • Мнения: 578
Ние сме през август, ама то пак е лятото. Гледай най-вече да са удобни за обличане, защото като нямаш още опит и започнеш да навираш разни неща през главичката и т.н можеш да откачиш. На мен ми потичаше вода по задника /с извинение/ от притеснение. Най-добре няколко бодите с къс ръкав, ама да се закопчават целите отпред, ританки и блузки с дълго ръкавчве. Иначе разните му гащеризони и т.н са много красиви, обаче докато ги наденеш измъчваш и теб и бебето. Аз имам цял куп такива дето си стоят необличани. А такова нещо като камизолка с някакви връзки отзад и незнам къде и гащи #2gunfire В момента няма много голям избор на летни дрешки, ама ако ти се разхожда по магазините и нямаш търпение може да потърсиш. Прецени и дали у вас е по-топло или по-хладно през лятото /защото ние сме на първи етаж и слънце много не влиза от дърветата пред прозореца/. Та това е моя съвет - бодита с къс ръкав, ританки и блузки с дълъг. Има и едни целички - като гащеризонче, но много тънички. Разкопчават се целите чак до петичките и са много удобни. На Захитекс има тънички. Зимата му ги ползвам вместо бодита, а за лятото е екстра - само с едно обличане минаваш и бебо не е вечно разгащен. Приятно пазаруване ти желая  bouquet

# 9
  • Мнения: 516
Изчакай още малко недей да бързаш ще си купиш всичко но нека стане април поне. И не купувай много дрешки, защото ги израстват много бързо. Най-добре си вземи 2 бодита 2 ританки 2 блузки прегърниме, и др. каквото се сетиш но като започнеш да обличаш бебчо ще прицениш с какво ти е удобно, и тогава ще си го купиш. Успех и леко бременеене! pregnant Kissing Heart

# 10
  • София
  • Мнения: 2 686
А защо винаги трябва някой да обръща нещата в заяждане???

Аз не се заяждам, просто недоволствам, когато не се отговаря конкретно на въпроса, а се налага мнение, при това необосновано. Съжалявам, но на мен ми звучи точно така... Мен също ме интересува въпроса. Благодаря на майчетата, които са дали съвети. А останалите, за които е рано, поне кажете защо...

# 11
  • Мнения: 7 474
Боди, боди и само боди!! След памперса са най-доброто измислено нещо за деца, има едни, които се закопчават отпред много са удобни. Естествено трябва да си има и нещо по-дебелко за всеки случай- сега лятото не е много топло. А за пазаруването- когато ти е кеф, аз пазарувах от 3 мес и си бях накупила всичко. Това ми беше единственото удоволствие.Лека бременност. Praynig Peace

# 12
  • Мнения: 4 362
И аз не мисля,че е рано нека си пазарува!
Аз също съм ЗА бодита -нямам опит и аз се чудя какво да взимам за април защото времето е едно такова нито топло нито студено,но си вземи според мен и с къс ръкав и дебеличко не много дрешки  Grinning

# 13
  • Мнения: 2 910
Според мен трябва да имаш дрешки и с къс и с дълъг ръкав. Бодито наистина е най-удачния вариант и мисля, че 3 ще са ти достатъчни, както и толкова ританки и камизолки или от тези блузки, които се закопчават отпред - те са по- удобни за обличане.
Лека и щастлива бременност!

# 14
  • Мнения: 4 668
Няма нищо по - хубаво от пазаруването на бебешки неща , само че повечето магазини наистина зареждат сезонно. Иначе задължително си вземи бодита - в началото , въпреки че е лято ще трябват и такива с дълго ръкавче . Най - удобно за новородено е да е с някой от тези широките гащеризончета , които са с копчета и се обличат върху бодитата . Задължително чорапки и ръкавички , защото бебоците се драскат. Може и 1-2 чифта ританки . Купи си и лигавници и бебешки хавлии за баня. И гледай възможно по - малък размер , защото в началото всичко им е голямо и им виси . В по - хубавите магазини си има специални серии за новородени , които им стават идеално. Лека бременност и УСПЕХ!

Общи условия

Активация на акаунт