Складове за памперси в София

  • 18 930
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 477
Мили мами, имам питане някоя от вас знае ли за такива складове за памперси. Проблемът ми не е толкова за бебешки памперси, колкото памперси за възрастни. Така се случи, че на баща ми се налага всеки месец да взимам доста бройки, а трудно ги намирам на по-нормални цени. До скоро ходех в магазина до женския пазар, но се отказах - няма това, което търся....а инепрекъснато се опитват да ми пробутат нещо, което не ми трябва.
Предварително ви благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Има една борса в Люлин, в която съм виждала памперси за възрастни, но не знам на каква цена са. Може някоя мама в района да провери колко струват. Май не бях много полезна  Confused

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Борсата е на бул. Европа, зад Шела, по диагонал на Бриколаж. Има памперси за възрастни по 10 в пакет, мисля че са български или поне опаковани в българия. Сега не се сещам цената, но са евтини според мен. Сравнявам със същите пакети бебешки памперс-гащи които са по 30 ст. а не по 80 или 90 като другите марки. Ако ходя скоро там за бебешки памперси ще проверя и ще ти кажа.

# 3
  • Мнения: 910
до Пирогов също има. не съм ходила да проверявам цени, но се влиза някъде отзад, не през главния вход. По бул. Тотлебен като вървиш покрай оградата на Пирогов в посока Руски паметник има един портал, май оттам се влизаше за магазинчето newsm78 имам спомен за цени от рода на 10-20ст. но не съм сигурна

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Благодаря ви много! Утре ще проверя до Пирогов, а в събота щи ида и до този в люлин - горе-долу ми е близо.

# 5
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Складът на фирма "Бебелан", продава памперси за възрастни. За съжаление не съм от София за да ти помогна с адрес и телефон но мисля че ако пуснеш търсачката ще ти излезе инфо. Мога да ти дам цени на едро на някои марки ако искаш на ЛС?

Общи условия

Активация на акаунт