Дайте ми съвет!

  • 645
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Откакто забременях, забелязвам ,че ми се появява огромно количество целулит Tired.
На килограми не съм мръднала ( около 500г. съм качила).
Питането ми е дали мога да ползвам утайката от кафе, може би има и други продукти Praynig

# 1
  • Мнения: 5 317
Чела съм, че при бременни целулита се появява рязко от шестия месец нататък.Първият стадий е задържане на течности и отоци,затова не трябва да се пие вода два часа преди сън.За антицелулитни кремове трябва да се забрави на този етап и да се заменят с дрениращи средства.
 Кофеин се съдържа в повечето антицелулитни продукти,но те не се  Naughtyпрепоръчват по време на бременност.Та за утейката от кафето-незнам newsm78какво да ти кажа.Мисля ,че  няма да има проблем Peace,защото количеството кофеин в нея ще е минимално.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 822
Аз мазах с кремовете на Чико и нищо не ми се появи. Хапвай само месо и салати колкото искаш и мажеш сутрин и вечер

# 3
  • Мнения: 3 777
И аз мазах с Чико - много съм доволна от него.
Сега не знам какво има на пазара, но сигурно има нещо, което не съдържа кофеин.

# 4
  • Мнения: 4 546
 голямата част от антицелулитните кремове не се препоръчват за бременни точно, защото имат кофеин. затова утайката от кафе не ми се струва много добра идея   Thinking

# 5
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
буболина, аз също имах много целулит докато бях бременна.Мазах се с един крем на Билка- няма кофеин в него. Но да ти кажа, като родих и след 1 месец и целулита изчезна като с магическа пръчка....бях го чувала това и преди ,но определено при мен се случи Naughty

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви за отговорите Hug, ще пробвам с Чико защото така не мога да се гледам! Sad

# 7
  • Мнения: 21
може да пробваш и с един гел на авон против  целулит...към 30 лв е...малко е скъпичък но съм чувала че върши работа  newsm78 Rolling Eyes Laughing

Общи условия

Активация на акаунт