Детска кухня в кв."Гоце Делчев"?

  • 433
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 578
Мами от Гоце Делчев, къде в района има детска кухня?И как става записването за нея?Колко месеца предварително трябва да се запишем и къде?Много ще съм ви благодарна за информацията Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 270
Зад поликлиниката. Подаваш молба 6 месеца предварително, но не там, а някъде в друг квартал. Незнам как е храната, защото като ми дойде реда, така се бях специализирала в готвенето, че се отказах.

# 2
  • Мнения: 327
И аз се интересувам от детската кухня в Гоце Делчев. Днес пообиколих около 29-та поликлиника, ама нищо не открих Sad Моля някой който знае да обясни по-подробно местоположението, че да не се мотам пак. Предварително благодаря!!!  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 270
Има едно прозорче в един двор, от който дават храната. Обаче работят само по обяд към 12ч.
Пада се точно зад поликлиниката. И аз така ходих, обикалях и случайно срещнах някой там от охраната и той ми каза.

# 4
  • Мнения: 348
На времето имаше в ХоШиМин, /Детската Градина/ в долната част на квартала до булеварда, може пък и още да я има... Но ако попиташ мамите в някоя градинка май най-добре ще ти кажат  baby_neutral

# 5
  • София
  • Мнения: 469
Има детска градина зад поликлиниката. Мисля че се намира в нейния двор детската кухня.

# 6
  • Мнения: 327
Благодаря ви, момичета!
Тез дни пак ще направя една обиколка в района и дано тоз път я намеря, че то докато ни дойде ред ... Wink

Общи условия

Активация на акаунт