Седмицата 2.01.06.- 8.01.06, с нови мечти, надежди, блясък и стремежи.

  • 5 705
  • 163
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Добро утро скъпи момичета. Много здраве и късмет през Новата 2006. Нека Чудесата от Коледните и Новогодишни празници продължават. Започнете годината така, както ви повелява сърцето и дано в тази година заедно сме по-силни, по-уверени, по-красиви и бременни.
На мен в баницата ми се падна успех в професията, а на мъжа ми бебе, а на вас?

Последна редакция: пн, 02 яну 2006, 07:08 от Дара

# 1
  • Мнения: 1 612
Добро утро и от мен!
Вече си написах пожеланията, но все пак:
Пожелавам на всички много  EFP!

# 2
  • Мнения: 2 123
За много години!!!Дано седмицата ни е оптимистична и пълн ас хубави новини, та да ни тръгне и годината така!
Аз искарах добре. За втори път ми се падна бебе за късмет. Започвам да вярвам вс еповече, че ще е така.... пък да видим Simple Smile

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Добър ден.
Аз в старата тема писах какво ми се падна на баниците така, че да не се повтарям.
Годината и при мен е оциклена дано не ми върви само на цикли тая година Twisted Evil
Весела седмица момичета.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 043
Честита Нова Година на всички
Желая ви много усмивки и сбъднати мечти през 2006-та.

И при мен започна с лелка  newsm61
Сега отивам да си взема нови тестове за овулация и с нови надежди гледам към този месец.

Приятен ден.

# 5
  • Мнения: 3 960
За много години момичета , да сте ми живи и здрави Hug

Аз продължавам да си чакам лелката Thinking смятам тези дни да си направя тест, но не съм решила кога newsm78. Едно ми е такова имам чувството че всеки момент ще ми дойде и не искам пак да хабя тест Crossing Arms яйчниците ме болят от време на време ,гърдити а и ми е лошо Tired  Но след толкова месеци с лъжливи симптоми вече на нищо не вярвам Crossing Arms

От баницата /аз обичам да ям повече парчета/ :
1.Работа -ще реализирам плановете си
2. Пътуване
3.Бебе - на мъжо също се падна бебе така че сигурно ще са близначета Crazy

# 6
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мацки Hug

Да се похваля и аЗ.От баницата ми се падна newsm30
Миналата година от баницата ми се падна годеж и се сгодихме лятото,а сега дано и zа бебето да се сбъдне. Praynig

Приятен ден ви желая и успе6на седмица. Heart Eyes

# 7
Здравейте, милички. Честита Нова година. Бъдете живи и здрави много щастливи!! Желя ви го най-искрено от сърце. Дано годината ви бъде пълна с приятни мигове. На мен ми се падна от баницата годеж и бебе Wink) Дано се сбъдне;-)) Иначе много зле ми тръгна годината.. Вчера следобед катастрофирахме. Бях се изплашила много чак припаднах ;-((( Много, много кофти история. Даже не ми се иска да си спомня за това..Не сме с травми, но ни стига ужасния стрес.Не можах да спя цяла нощ..беше ме страх Sad(( Но да забравим за лошите неща. Желая ви усмивки и добро настроение.  bouquet Целувам ви и ви  Hug  newsm47

# 8
ей сега видях, че съпруга на Морена е роден и той на 20.06 Wink))) хихи

# 9
  • Мнения: 2 825
Честита Нова Година, момичета Hug
Гледам на повечето се е паднало бебе от баницата, пожелавам ви да се сбъднат късмететата.
На мене ми се падна кола -нов, лъскава и с две врати Wink вече почнах да се оглеждам Wink

Вера, съжалявам за случилото се, дано вече сте се успокоили, а най важното е че сте живи и здрави, без травми Simple Smile Hug

# 10
  • Мнения: 357
и от мен:
Честита, здрава и вълшебна Нова година!
Искам да ви благодаря за прекрасните думи и пожелания и да ви подаря едно новогодишно стихче, дано то ви зареди с оптимизъм, защото той е първата крачка към успеха:

От Новото начало вземам с пълни шепи
и пия аз до дъно любовта,
каквото и да кажа с думите нелепи,
не ще опиша на сърцето радостта!

# 11
  • Мнения: 4 970
Честита нова година и от мен,мили приятелки!Желая на всички ви много здраве ,щастие и.....бебчета!Хайде- бързо да се изнасяме към отчетните! Гледам че няма много хора,но...все пак- нормално е - почивен ден се води а и явно повечето "ближат рани" от празненството LaughingНа мен от баницата ми се падна нова кола и джакпот.ЩЕ взема да пусна тото ThinkingТоку виж ми излязъм късмета.Бебе не ми се падна на късметче- нито на мен нито на мъжа ми,но...Shure check си каза думата.Rolling EyesНаправих тест на 31-ви и.... резултата беше:EFP:Сега съм малко шашната.Не мисля да го приемам на 100 % докато не ида на лекар.Всичко ми е ...много объркано и съм с много смесени чувства.Тази седмица ще трябва да отида на преглед за да се произнесат.Стискайте палци! Praynig
Ами- това е от мен! Казвам ви чао за сега.Утре се надявам да се появите повечко  Simple SmileПоздрави! Hug

# 12
  • Мнения: 2 120
Браво velmar, ти си първата, която съобщава такава новина и ти стискам силно палци за потвърждение от лекарите. Успех.

# 13
  • Мнения: 9 063
Велмар, много интересно Grinning Дано скоро имаш потвърждения на новинката...ама как и кога е станало? newsm78  Embarassed

Аз се върнах днес то Смолян, много хубаво беше всичко...по Нова година изкарахме весело, родителите на Иван бяха на гости и се запознаха с нашите, общо взето си паснаха Crazy
Изпращам си лелката, мисля този месец най-накрая да посетя гинеколожката ми...мисля да си купя и един нов термометърЪ Party
От празници, плюскане и мързел ми писна,искам вече всичко да си е в нормален режим Blush

Цункам ви и ви пожелавам сбъдване на мечтите през новата година  bouquet

А, на Хера- честита племенница, да ви е жива и здрава  baby_neutral

# 14
  • Мнения: 5 313
Честита 2006 г.
Успех във всичко, което умеем,
късмет във всичко, което не зависи от нас
и сбъдване на всичко за което мечтаем!

Велмар,стискам палци. newsm10


Общи условия

Активация на акаунт