Много бледа чертичка на тест за бременност

  • 1 646
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 243
Здравейте, имам един въпрос с риск да се повторя, но не мога да намеря такава тема в форума Sad
 Значи правих си тест за бременост и втората чертичка се показа ама много слаба, дори не е бледо розова:(
Според вас това какво означава и имали вероятност да се надявам да съм бременна????
 Мерси предварително!!!!!

# 1
  • Мнения: 8 769
Отговори има във форум "Искам да забременея"

# 2
  • София
  • Мнения: 13 204
Цитат на: Linet
Здравейте, имам един въпрос с риск да се повторя, но не мога да намеря такава тема в форума Sad
 Значи правих си тест за бременост и втората чертичка се показа ама много слаба, дори не е бледо розова:(
Според вас това какво означава и имали вероятност да се надявам да съм бременна????
 Мерси предварително!!!!!


Дори при слаба чертичка теста е положителен! Аз си направих тест в деня на очаквана менструация. Чертичката беше много слаба. Това е така, защото хормона на бременността е още с много ниски стойности.

# 3
  • Мнения: 1 037
Linet,моят случай беше същия.В деня на очакваната М. си направих тест и втората чертичка беше едва забележима.Но щом отчита хормона на бременността,значи си бременна.Изчакай 2-3 дни и повтори теста.Тогава ще е по-наситена.А цикълът ти закъснява ли?
Хайде няма да ти честитя още,ще чакам да се похвалиш официално

# 4
  • Мнения: 307
И моята 4ерти4ка беше бледорозова на теста Grinning  Grinning  Grinning Даже направих 3 теста  май .....все не ми се вярваше....ама стана Grinning  Grinning  Grinning   Тук  САЩ да отидеш на лекар за да ти установят  "официално" бременността и да ти дадат бележка с направление е дори безплатно....ако и в Бг е така, зна4и  ли4ния ти лекар може да ти направи тест.  Незнам каква то4но е процедурата Grinning  Grinning  Grinning   Но розовата ленти4ка е положителен тест:))мисля 4е мога да ти кажа "4естито"!!

# 5
Цитат на: Linet
Здравейте, имам един въпрос с риск да се повторя, но не мога да намеря такава тема в форума Sad
 Значи правих си тест за бременост и втората чертичка се показа ама много слаба, дори не е бледо розова:(
Според вас това какво означава и имали вероятност да се надявам да съм бременна????
 Мерси предварително!!!!!

И лри мен в началото беше бледа втората чертичка.Бременна си -сигурна съм Wink

# 6
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Първият ми тест беше с много бледа чертичка, едва видима, като поизсъхна листчето вече беше по-ясна, но пак много по-бледа в сравнение с другата. И аз мисля че си бременна  Simple Smile .

# 7
  • Мнения: 1 809
Цитат на: suzi
Цитат на: Linet
Здравейте, имам един въпрос с риск да се повторя, но не мога да намеря такава тема в форума Sad
 Значи правих си тест за бременост и втората чертичка се показа ама много слаба, дори не е бледо розова:(
Според вас това какво означава и имали вероятност да се надявам да съм бременна????
 Мерси предварително!!!!!

И лри мен в началото беше бледа втората чертичка.Бременна си -сигурна съм Wink

Абсолютно вярно  Sunglasses
Повечето ми познати ме убиват с тия "бледи чертички".
Като кажат "...абе я виж тука на теста ,много ми е бледа втората чертичка..." Wink Няма бледа, небледа-бременна си и толкова.
Айде да черпиш cheers

# 8
Mai si imame nova bremenna vav foruma  Grinning  Grinning  Grinning

chestito

# 9
  • Мнения: 5 539
Щом ти е бледа чертичката - значи си мъъъничко бременна! Laughing
Честито!

# 10
  • тук-там
  • Мнения: 5 675
В началото чертичката е бледа, няма спор - бременна си  Sign Exclamation  Надявам се, че бременността е желана и ще спделяш с нас как вървят нещата.

# 11
  • Мнения: 196
И моята беше бледа! Направих три теста и трите с бледи чертички Wink , отидох на лекар и той ми честити бременноста. Айде да черпиш!

# 12
  • Мнения: 144
Цитат на: Linet
Здравейте, имам един въпрос с риск да се повторя, но не мога да намеря такава тема в форума Sad
 Значи правих си тест за бременост и втората чертичка се показа ама много слаба, дори не е бледо розова:(
Според вас това какво означава и имали вероятност да се надявам да съм бременна????
 Мерси предварително!!!!!



Миличка тестът е положителен и при мен беше така Wink  Simple Smile Честито

# 13
  • Мнения: 3 200
ЧЕСТИТО  Grinning  Grinning

# 14
  • Мнения: X
Ами бременна си Grinning  Grinning  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт