Подуто зърно на дете

  • 2 228
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Дъщеря ми е на 3г и 9мес, оплака се, че я боли едното зърно. Оказа се, че и е подуто. На пипане е като твърдо топче. Не помни да се е удряла. Казва, че я боли само като го пипне, а не постоянно.
Преди седмица пак ми каза, че я боли, но тогава не я попнах, помислих, че се е ударила.
Някакви идеи?  ooooh!

# 1
  • Мнения: 5 140
Да ти кажа идея нямам,но защо не питаш педито,той/тя ще ти даде по адекватен отговор,щом го боли детенце не отлагай.Ще стискам палци и да и мине бързо. Praynig Hug

# 2
  • Мнения: 1 942
НЕ ПИПАЙ И НЕ СТИСКАЙ!!
Обезателно върви на лекар!
И сега успокоението: племеницата ми имаше подобен проблем. Това е запушване или възпаление на някое от каналчетата /предполагам/. Образува се нещо като бучица/пъпка, която ни забраниха да пипаме, камо ли да цедим. Ако не минело от самосебе си - щели да го цепнат. Сестра ми упорито налагаше с риванол или йодасепт /което и каза лекарката/ и за почити година се махна. Ако ще трябва да се извлича възпаление или нещо от гърдичката на детенцето, ако искаш погледни и потърси в www.rozali.com имаше една рецепта за "питка" която има ефекта като се сложи върху болното място да "изсмуква" - съставките ми се видяха безобидни, но се консултирай да не навредиш...
Ще мине, не се тревожи    bouquet
Пиши какво е станало след консултацията с лекаря, моля те.

# 3
  • Мнения: 88
Съгласна съм НЕ ПИПАЙ И НЕ СТИСКАЙ,отидете на лекар.И още нещо, може да ти се стори странно,но е възможно на дететнце да му се е прияло нещо и да не ти е казало.Във всеки случай без доктор нямя да минете.

# 4
  • Мнения: 130

Ние бяхме на един месец с нещо подобно джипито каза че ще мине от самосебеси!
НО дане се пипа

# 5
  • Мнения: 1 680
Оказа се, че е хормонално. Сега само трябва да я наблюдаваме да не се отключи преждевременен пубертет.

Общи условия

Активация на акаунт