Първото любовно обяснение

  • 984
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 306
Провокирана от тази тема в Наши деца искам да ви питам кога за пръв път вие чухте от дечковците си вълшебните думички и на какъв език.
Вече не помня как беше с каката, но с малкия ми е прясно и още много се радвам да го чувам.
Беше преди няколко месеца, когато го чух да казва "Бита мамо!".
Сега от известно време вече съм "Многооо убита мамо!"
Споделете ми как беше при вас.

# 1
  • Мнения: 5 183
Сега от известно време вече съм "Многооо убита мамо!"
Смях се с глас  Joy

# 2
  • Мнения: 5 183
Моя сладур4о наскоро ми каза 4е ме оби4а. Аз по принцип му повтарям всеки ден 4е много го оби4ам /при всеки сгоден слу4ай -като се гушкаме, преобли4аме, пла4е за нещо.../. Преди няколко седмици си играехме заедно с един нов конструктор и той се излегна в скута ми гальовно и ми каза "Би4ам мама!"
Просълзих се от кеф, а той вика: "Ко тана, мамо? Дубе ли си?"Simple Smile Hug Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 11 306

Просълзих се от кеф, а той вика: "Ко тана, мамо? Дубе ли си?"Simple Smile Hug Heart Eyes
Докато го четох и гледах снимката на аватара и все едно го чух да го казва!

# 4
  • Мнения: 5 183

Просълзих се от кеф, а той вика: "Ко тана, мамо? Дубе ли си?"Simple Smile Hug Heart Eyes
Докато го четох и гледах снимката на аватара и все едно го чух да го казва!
Абе ние откъм говор сме още доста назад, но не се притеснявам. В рода ни има доста къснопроговорили деца. Ще стане 4овек и от него  Mr. Green А и децата, за които говоря, не са расли в двуези4на среда, но въпреки това около третия си рожден ден по4ти не са говорили разбираемо, а сега - ела ги виж... не можеш им затвори устите  Joy Ми такъв ни е модела явно:)

# 5
  • Мнения: 1 017
хубава теми4ка  Hug
и за пръв път се хва6там, 4е не помня не6то от живота на моето дете...а все си мислех, 4е ни6то няма да забравя от детсвото на Гого... Sad
това, което добре си спомням е, 4е сега (от около 2 години) си го казваме всеки ден, по няколко пъти. а като бе6е на 3 години и тръгна на градина в София, всяка сутрин ми казва6е: мамо, много те оби4ам и 6те те оби4ам през целия ден  Grinning Grinning Grinning
и все така, от 2 години насам...

# 6
  • Мнения: 3 161
Едно включване от Бг: това лято (още нямаше 2 г.) гледахме Finding Nemo. Там има един хубав момент, когато Немо и баща му си казват, че се обичат. Малко след това и аз чух вълшебните думички. Сега има периоди, когато често ми го казва, и периоди на затишие. Аз се старая поне веднъж на ден да й го казвам, като търся някакви хубави момени и различни начини, за да не се изтъркат.

# 7
  • Мнения: 7 091
А пък моя от като стана на 2 години..за срамотиите ми казва I love you... Embarassed Всичко друго говори на български, обаче не ще да каже "Обичам те" и това е.... Confused  Иначе ми е много сладко като доиде и ме гушне през врата и ми каже Мамо I love you  Laughing

# 8
  • Мнения: 3 634
Просълзих се!
Тези думички са толкова вълшебни идващи от устенцата на едно малко дете... а да ги чуеш от собственото си, направо са приказно вълшебни.
Аз не помня точно кога Оливер ми ги каза за първи път, но дълго дълго звучаха като "бикам те". В една друга тема бях писала, че едва след като се преместихме тук (за протокола: на 21 януари става 1 година) го чух да казва "обичам те".
Сега съм на нова разтопяща вълна: Неа и нейното "мама" казано с бебешки глас на малко момиченце. Обожавам го!

Обичам ги и двамата!

Общи условия

Активация на акаунт