За стикерите "Бебе/дете в колата"

  • 2 647
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 505
Е,имате ли такива и най-вече мислите ли,че другите водачи се съобразяват с тях?Ние сме си залепили 2-единия е на задната броня,а другият-на задното стъкло.Но наблюденията ми са,че доста шофьори видят ли въпросния стикер,все едно са видели учебна кола и започват да натискат клаксоните...като че ли се мъкна с 20км/ч,а всъщност съм превишила с 10-20 допустимите 50 (т.е. карам както всички останали).И дали всъщност помагат или пречат?

# 1
  • Мнения: 7 640
кретени #Cussing out, като им се роди дете, ще разберат за какво става въпрос! Аз лично се нервирам от такива, които "едва се влачат", но като видя стикера Peace, ми става ясно и не бибиткам!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Мисля,че въобще не обръщат внимание.Често се случва лепенките да са останали залепени от предишни собственици.Да си призная и на мен не ми правят впечатление.Аз нямам такава лепенка на колата

# 3
  • Мнения: 160
И аз мисля,че никой не им обръща внимание.  Sad Аз се заглеждам понякога, ама само да видя какво предствлява лепенката.  Embarassed
Ама аз не съм шофьор де.

# 4
  • Мнения: 9 894
аз започнах да обръщам внимание. Но в повечето случаи в колата няма дете. А малкия ще си го возя с 20 и с 10 км в час, ако трябва, но няма да рискувам. И лепенката ми е нова и се вижда отдалеч.

# 5
  • Мнения: 2 550
Сложете по още един стикер "прескочи ме ако можеш" и ще спрат да натискат клаксона  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 383
Тези лепенки служат само за реклама. Като има лепенка да не значи че бебето се вози нон-стоп?

# 7
  • Мнения: 29
Тук в БГ естествено никой не гледа лепенките.Преди 2 години един "карач" ме удари със 70км/ч както бях спряла. Съпругат ми и детето бяха в колата(добре, че не пострадаха), аз обаче се измъкнах с разместен 2-ри прешлен и в най-голямата жега-юли месец  бях с кора за обездвижване на врата  20 дена, не ми се сеща как изтраях. Мисълта ми беше, 4е и аз имах лепенка но кой ти гледа това тук, в нашата мила страна. Можем само да се молим да не попаднем на пишман шофьори, а такива ги има навсякъде за съжаление. Бъдете внимателни.

P.S.
И аз в момента съм бременна но не ми е удобно с колан, души ме нещо.

# 8
  • Мнения: 46 437
Имаме, не съм забелязала различно отношение, но пък и сме свикнали на "по-различно"  Twisted Evil отношение, не е лесно да караш в София с номер от провинцията  Laughing

Ще използвам темата да попитам нещо  Blush до сега имахме външна лепенка, но някой явно е решил, че му харесва и е правил опити да я отлепи, не е успял, а само я е накъсал  #2gunfire взех такава, която се лепи от вътрешната страна на стъклото, но мъжа ми се чуди дали няма да изгорят реотанчетата му  newsm78 Има ли някой с вътрешна лепенка и имате ли проблеми?

# 9
  • Мнения: 1 190
И ние имаме лепенка "бебе в колата", но аз също не съм забелязала по-различно отношение.
Те, като съм с количката, още малко през мен ще минат  #Cussing out  а пък ... абе няма смисъл да се ядосвам само.



...То не е смешно, ама като заговорихме за тези лепенки се сетих, един ден мъжът ми ми разправя какво видял, значи на една кола имало такава лепенка "бебе в колата", обаче на думата "бебе" първата буква някой му я бил изтрил hahaha #2gunfire

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
ние също сме лепнали две,но не мисля че има някакъв ефект
сигурна съм че доста хора които не возят деца в колата също си возят тази лепенка
може би това е причината и за пренебрежението и

# 11
  • София
  • Мнения: 1 210
Честно казано аз започнах да се заглеждам в тия лепенки, откакто и аз самата проимах бебе. Иначе преди не съм ги забелязвала. Аз също имам такава, но не мисля че някой се съобразява.

# 12
  • Мнения: 356
          И аз започнах да се заглеждам по лепенките , едва след като родих... Имахме  намерение да слагаме и ние лепенка, но четейки написаното се питам има ли смисъл?! newsm78

# 13
  • Мнения: 768
И ние имаме лепенка "бебе в колата", но аз също не съм забелязала по-различно отношение.
Те, като съм с количката, още малко през мен ще минат  #Cussing out  а пък ... абе няма смисъл да се ядосвам само.



...То не е смешно, ама като заговорихме за тези лепенки се сетих, един ден мъжът ми ми разправя какво видял, значи на една кола имало такава лепенка "бебе в колата", обаче на думата "бебе" първата буква някой му я бил изтрил hahaha #2gunfire

Тук в БГ естествено никой не гледа лепенките.Преди 2 години един "карач" ме удари със 70км/ч както бях спряла. Съпругат ми и детето бяха в колата(добре, че не пострадаха), аз обаче се измъкнах с разместен 2-ри прешлен и в най-голямата жега-юли месец  бях с кора за обездвижване на врата  20 дена, не ми се сеща как изтраях. Мисълта ми беше, 4е и аз имах лепенка но кой ти гледа това тук, в нашата мила страна. Можем само да се молим да не попаднем на пишман шофьори, а такива ги има навсякъде за съжаление. Бъдете внимателни.

P.S.
И аз в момента съм бременна но не ми е удобно с колан, души ме нещо.

Сложи щипка горе на колана така че да се фиксира и да не те стяга излишно.

# 14
  • Мнения: 9 990
Наистина,на много от колите тези лепенки са стари-от стар собственик например.Да,обаче според мен задължение на новия е да махне лепенката.И ние сложихме и никой не се съубразява-засичат на поразия и без да караме бавно.За сведение-детето ми прекарва в колата по 2-3 часа на ден.Мъж ми иска и лепенка Млад шофьор да сложи-белким от това започнат да се пазят от нас Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт