Гинеколог в Студентски град или около Студентски град?

  • 14 129
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Привет! Трябва ми гинеколог в Студентски град или някъде около Студентски град - Витоша, Дървеница, Дианабад, Мусагеница. Някой може ли да ми препоръча специалист?
Препоръчаха ми Д-р Анна Белчева от МЦ Мед Рал. Някой има ли мнение за нея? Какви са цените за цялостен профилактичен преглед при нея и евентуално кога й е приемното време? Ще съм благодарна ако имате информация и за други специалисти. Новодомци сме в района и трябва да сменя лекаря си, защото старият ми лекар вече е доста далеч.

# 1
  • Мнения: 0
Здравей! Аз съм мъж и не мога да ти дам съвет, но преди малко, търсейки информация за други видове лекари, попаднах на това:
http://www.zachatie.org/forum/index.php/topic=19998.0
Начало е! Simple Smile
Успех!

# 2
  • Мнения: 401
И аз предупреждавам - не ходете в никакъв случай при двете гинеколожки в Студентска поликлиника!

# 3
  • Мнения: 38
CoB ЧАстен или такъв който да работи със здравната каса. Аз съм доволна от д-р Кръстев той работи частно обаче. http://www.fihealth.bg/bg/page/26

# 4
  • Мнения: X
CoB ЧАстен или такъв който да работи със здравната каса. Аз съм доволна от д-р Кръстев той работи частно обаче. http://www.fihealth.bg/bg/page/26
Благодаря! Определено не знаех за този медицински център.

Благодаря и на всички отзовали се. За студентска поликлиника знам, че не е препоръчително да ходя. Преди години имах лош опит с една лекарка там и се надявам да не ми се налага да ходя пак.
Иначе, интересуват ме всякакви лекари - и частни и такива работещи със здравната каса. Опитвамс е да опозная района Simple Smile

# 5
  • Мнения: 38
доволна съм също от Тодорова в Дианабад....15-то ДКЦ са добри лекари в поликлиниката, очната лекарка Генова също е добра, ходя при нея от тази година и съм доволна, малко е странна чешит си е от всякъде, една небрежно-лежерна ,но си разбира от работата. Но на зъболекар аз ходя при Д-р Драганова в Студентска поликлиника. Много готин човек, препоръчаха ми я след като обиколих цяла София и хоп накрая при нея. Та в началото на бременността ми се разказа играта, но тази жена бавно,но слвано оправи всичко и съм много доволна, да е жива и здрава. Даже ме изпрати при Хирърг за вадене на мъдреци, и тоя мъж за по 3 мин на зъб ми ги изкара и двата ЦЕЛИ.

# 6
  • Мнения: 12
здравейте спешно търся гинеколог в студентски град или някъде наблизо и мисля да отида в студентската поликлиника, обаче личния ми лекар не е от софия и не мога да си взема напправление, колко ще ми струва профилактичния преглед?? мерси

# 7
  • Мнения: 401
Пак казвам- гинеколожките в Студентска поликлиника не ги препоръчвам, много съм си изпатила и от двете! По-добре помисли за някой от другите гинеколози, посочени в темата.

# 8
  • Мнения: 11
Аз също съм изключително недоволна от двете гинеколожки в Студ.поликлиника, изключително груби и нехуманитарни личности.
Споделете някъде в района къде има добър гинеколог с хубава апаратура, че има спешно нужда ор преглед?! Praynig

# 9
  • Мнения: 12
доктор ПАЛИКОВ, 15-то дкц дианабад, може да потърсиш телефон в интернет, иначе се намира точно до спирката на 94 ( четни-следо бяд, нечетни -преди обяд) УСПЕХ!

Общи условия

Активация на акаунт