Паднах по стълбите!

  • 2 257
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Майчета, кажете ми до колко време да очаквам симтпоми ако нещо не е наред с бебето... Cry Направо не мога в кожата си да се побера...само седя и плача в къщи.  Cry. Както слизах по стълбите и изведнъж ми причерня, зави ми се свят и паднах по дупе( поне слава Богу, че не паднах с лице надолу) на една, после на втора стълба и после успях да се хвана с ръка за перилата. Не се ударих лошо- нищо не ме боли, но яко се разтресох и се страхувам да не стане нещо с бебето  newsm45

# 1
  • Мнения: 4 212
4акай сега, споко, няма да пУа4иш. Полежи се днес, бебето е още много малко за да му се отрази фатално. Недей така да се стресираш, мисля си 4е не е било толкова фатално падането за да о4акваш най лошото. Кажи как се 4увстваш, нещо боли ли те?. Сега е нормално да ти пре4ернява, внимавай много и се пази.

# 2
  • Мнения: 7 091
4акай сега, споко, няма да пУа4иш. Полежи се днес, бебето е още много малко за да му се отрази фатално. Недей така да се стресираш, мисля си 4е не е било толкова фатално падането за да о4акваш най лошото. Кажи как се 4увстваш, нещо боли ли те?. Сега е нормално да ти пре4ернява, внимавай много и се пази.


Ами малко ме боли дупето дето паднах, ама то майната му ...Иначе мене по принцип си ме боли корема ниско долу. А пък и аз се държах за перилата, ама като ми причерня и просто загубих равновесие и не успях да се хвана. Така ме е страх сега да сляза по стълбите..легнах и лежа.. А пък да каже човек, че не внимавам..не.. Cry

# 3
  • Мнения: 1 269
Не се притесняваи и аз паднах по стълбите в 5-я месец освен 4е за малко да се напукат друго нищо не се слу4и. Laughing
И аз паднах по дупе но от 1-то до последното.Много се притесних и аз плаках.Но жив и здрав унака сега си спинка в легълцето.Така 4е се успокои бебко е много добре защитен.По4ини си и спокоино
Весело посрещане на новата година

# 4
  • Мнения: 7 091
Не се притесняваи и аз паднах по стълбите в 5-я месец освен 4е за малко да се напукат друго нищо не се слу4и. Laughing
И аз паднах по дупе но от 1-то до последното.Много се притесних и аз плаках.Но жив и здрав унака сега си спинка в легълцето.Така 4е се успокои бебко е много добре защитен.По4ини си и спокоино
Весело посрещане на новата година

Благодаря ти много за успокоението!  bouquet Heart Eyes Дано наистина нищо да няма..Весело посрещане и на вас! Hug

# 5
  • Мнения: 3 880
И аz мисля, че няма опастност zа бебето (от това, което си описала), успокой се. Иди ако искаШ zа твое успокоение да го видят как е, но най_вероятно няма да има ниЩо лоШо Simple Smile
Сега се сетих аz как се приzемих върху големият си корем (26. седмица) в полет от третото стъпало_ точно като талпа и то беz да ми е причернявало Laughing, чак брадата ми беШе осуркана, а zа синьо_zеленият цвят на едната гърда няма да ти говоря_ аz рееев, вече бях zапочнала да се сбогувам с бебето като отидохме да го гледаме как е,  а то такава усмивка направи на видеоzона, че хич не личеШе да се е притеснило даже  Wink
Не се притеснявай, бебето си е zаЩитено стига сътресенията да не са прекалено силни...

# 6
  • Мнения: 7 091
И аz мисля, че няма опастност zа бебето (от това, което си описала), успокой се. Иди ако искаШ zа твое успокоение да го видят как е, но най_вероятно няма да има ниЩо лоШо Simple Smile
Сега се сетих аz как се приzемих върху големият си корем (26. седмица) в полет от третото стъпало_ точно като талпа и то беz да ми е причернявало Laughing, чак брадата ми беШе осуркана, а zа синьо_zеленият цвят на едната гърда няма да ти говоря_ аz рееев, вече бях zапочнала да се сбогувам с бебето като отидохме да го гледаме как е,  а то такава усмивка направи на видеоzона, че хич не личеШе да се е притеснило даже  Wink
Не се притеснявай, бебето си е zаЩитено стига сътресенията да не са прекалено силни...

Ами аз се обадих на лекарката, казаха ако нямам болки и кървене да ида другата седмица( аз за тогава имам час)Confused Rolling Eyes     
 Благодаря ти много за успокоителните думи!!!  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 394
мила, ако се е случило наистина нещо лошо, до сега вече всичко да е отишло по дяволите. Но след като само си паднала на дупе и нищо не те боли , спри да плачеш веднага и престани да мислиш за най-лошото!


Аз докато бях бременна на два пъти за малко не загибих плода, първият път направо си тръгнаха и контракциите Cry (и двата пъти май сама си бях виновна, не е било нищо свързано със здравето ми).

Но се оказа жилаво бебе-като се е хванало за мен и не се пуска, иска да живее!
мисли и ти така и при първа възможност отивай на преглед, да ти направят видеозон и прочие!

# 8
  • Мнения: 1 194
Успокой се, не мисля, че падането е било фатално. Няма място за притеснения.Щом нямаш никакви симптоми като кървене и болки, няма проблем.
Аз също паднах миналата седмица-на едни нищо и никакви токове се хлъзнах насред улицата и паднах по дупе, имах и синина на кълката.
Предишната бременост паднах точно по същото време и си спомням , че по този повод скрих всякакви обувки с токове. Миналата седмица направих същото.
Хайде, почивай и весели празници!

# 9
  • Мнения: 429
Мисля, че няма за какво да се притесняваш. И при мен се случи нещо подобно, само че аз бя седнала върху един кош пластмасов за боклук, който се прегъна и аз тупнах. Изплаших се много, но когато започна да ме подритва се успокоих. Сега е жива и здрава госпожица.
Весело посрещане на Новата Година!

# 10
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Не се притеснявай - нали не си ударила корема, бебзо си е там жив и здрав! Бях в 4-ти месец с каката, когато се пребих в банята - гонех някакъв бръмбар - забих глава във ваната и вирнах крака във въздуха. В резултат имах 5 см. дебела синина на 20-ина см. дълга, да не ти разправям как болеше. Каката си ни е жива и здрава Grinning

# 11
  • Мнения: 3 367
ха и аз да те успокоя..с ния паднах от покрива,1истих улуци,не знаех 1е съм бременна...някъде 5 седмици беше тя..със стефан отидох на ски,около 4 седмици бременност,пак не знаех,много падане му метнах 1е коляното ми след покрива беше бая прецакано..та-не се грижи,много е малък плода за да си му навредила,с рев и тревоги пове1е го шашкаш..
весело парти утре,
Анна

# 12
  • Мнения: 7 430
Мила ми Ани - аз и по кю-то ти казах да не се притесняваш, защото е по-лошо Sad
Като бях сигурно във втори месец се бях изтъркулила на едни стълби - аз тогава не знаех, че съм бременна и по-добре де, защото ме наболяваше гръбначния стълб и отделно не можех да сядам на дупе...така ме болеше опашката.Ходих няколко пъти на масаж и ми отмина - но ме държа близо 2 седмици.
Ти се радвай, че никъде не те боли Wink удари му една глътка и недей да се притесняваш  Hug
....както ти казах и одеве - каквото му е писано на бебенцето, ама я се усмихни и мисли за утре Hug Mr. Green
Ето ти малко соленки  за подсилване...парят още Wink

# 13
  • Мнения: 636
Стискам палци вси4ко с бебо да е наред  Praynig Макар и аз да мисля, 4е нищо му няма  Hug

Отиди по-скоро на лекар за свое собствено успокоение. Поискай видеозон задължително - ако трябва циркове направи. Кажи, 4е си паднала лошо и не си тръгвай докато не те прегледат. 4е малко им се свиди видеозона... Другата седмица ще могат да видят сър4ицето и ще си отдъхнеш.

  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 146
Тандори, ако това аще те успокои, паднах по корем в седмия месец на улицата ( стъпих в една дупка пък и бях с висок ток). Скъсах си роклята и бая си ударих и коляното. Свеки си изкара акъла като ме видя на вратата - окървавена и със скъсана рокля. Пък на Теди нищо й нямаше. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт