мебелни фирми

  • 2 266
  • 7
  •   1
Отговори
Някой може ли да ми препоръча мебели за кухян? За момента колебанията ми са за Арон или Итен, ако имате някакви наблюдения? Много Ви благодаря!!!

# 1
# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
За момента колебанията ми са за Арон
Ако си се спряла на Арон- моят съвет е да пообиколиш и другите магазини. Доста фирми вече предлагат от каталозите на тези полски мебели, само че в Арон цените са най-високи. За пример мога да дам Мебелната къща в Люлин.

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Nashiat tati raboti v edna ot nai-prestijnite balgarski firmi za mebeli,mnenieto mu za Aron e mnogo losho,a imame priateli,koito si kupiha spalnia ot tiah i sega sajaliavat,che ne go poslushaha.Nie napravihme nashata vav firmata na sapruga mi,no te principno ne praviat domashno obzavejdane,za nego napraviha izkliuchenie,no ima mnogo dobro mnenie za Dimat omega.Nie gledahme kuhnite im v zala Hristo botev v Stud. grad,no moje da imat i drugi magazini

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Нашата кухня е от непопулярна фирма и сме много много доволни!Собствениците са семейство и цехът, и офисът им е в Негован, близо до София!Хубавото е, че виждаш всичко как се прави! Взехме координатите от наши приятели, които са си правили мебели при тях, ние пък дадохме на други наши познати и....... всяка следваща кухня е по-хубава от предходната  Wink Наистина има значение, когато виждаш направените кухни и мебели реално как стоят!Ако нещо не харесваш се променя, абе, готини хора са!

Ако те интересуват координатите, пиши на лични!

# 5
  • Мнения: 10 758
http://www.skabrin.com/
Разгледай им каталога, работят само по поръчка.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 653
Ето ти още един сайт:
http://www.iiko-bg.com/index_abu.html

# 7
Аз работех във фирма Д&Д адреса на магазина е бул.Гоце Делчев бл.1 преди да изляза в маичинство.Качеството е гарантирано но не всеки може да си го позволи, проектираме всичко кухни детски спални каквото се сетиш.Цеха е в Дървеница.Мисля че още нямат саит.

Общи условия

Активация на акаунт