Отслабване

  • 627
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Mili mami, az pak s moite pritesnenia...
dnes biah na pregled i se okaza,che ot poslednia - na 17 dekemvri, ta do dnes 29 sam svalila 4 kilograma neobiasnimo kak. lekariat se pritesni i az kato mu vidiah reakciata. nishto ne mi dade da pia, no mi tegli edna dalga lekcia kak da sme ochakvali bebka kraia na january, a ne na 8 fevruari, kakto mi e termina, kakto mi nasrochi nov pregled sled dve sedmici. inache tonove na bebeto sa dobre , rita, nishto ne me boli, ne se potia, spia si kato bial chovek, vsichko, kakto si mu e redat, ama tova pusto otslabvane me shashna.
shte ochakvam s netarpenie mnenieto vi, kakto vinagi.

P.S. Ako sluchaino moiat pc pak mi izvarti nomer i ne moga da pisha utre, vi pojelavam veselo izkarvane na Novogodishnata nosht, mnogo spokoistvie na vas i semeistvota vi i nezabravimi momenti okolo bebchetata.

newli

Последна редакция: пт, 30 дек 2005, 13:24 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 6 472
Аз също отслабнах последните 2 месеца. Нямам никаква идея на какво се дължеше newsm78 Обясних си го с това, че все пак тогава беше лято и ядях повече плодове и зеленчуци. Аз не свалих чак 4 кг, но на фона на 12-те които качих, 2-та които смъкнах бяха достатъчни.
Бебето се роди 3 дни преди термина и е съвсем здраво. Тежеше 3550 т.е не е било под нормата Wink
А ти как се храниш? Имаш ли апетит? Движиш ли се много? Много е възможно да изразходваш повече калории, от колкото приемаш и да не става въпрос за нищо обезпокоително:)

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Ами помисли си дали не си променила нещо в храненето... Аз от началото на моята бременност смъкнах 9, а сега се оказва, че са станали 10 кг., но щом бебето е добре и си наддава правилно не му мисли, ами си хапвай каквото искаш и колкото поискаш, а относно това, че док ти е каза, че по-рано ще родиш може да означава, че просто термина ти е сбъркан... Щом не ти е дал нищо да пиеш значи е ок. Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 553
Здравей!

Аз в 7-ми месец като отидох на преглед се оказа, че за 1 месец съм качила 4 кг  #Crazy Лекарката ми тегли една лекция как съм щяла да стана като слон ако така продължавам и т.н. Една седмица по-късно се претеглих и се оказа, че съм с 3 кг по-лека. Като попитах на какво може да се дължи ми казаха, че е възможно да съм задържала вода и в последствие нещата да са се нормализирали и за това първо да съм тежала повечко, пък след това да съм смъкнала тези килограми.Така че нещо подобно може и при теб да се случва. Важното е бебко да е добре! Поздрави и успех!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
И аз отслабнах - до седмия месец бях качила 6-7 кг, после свалих 2 и ги задържах - т.е. по време на бременността наддадох към 5 кг. Бебка се роди 3890 Simple Smile - дори и над нормалното. Така че не се притеснявай щом всичко с бебето е наред, просто смъкваш от себе си.

# 5
  • Мнения: 5 103
аз пък от 2 месеца некачвам седа си 55 и доктора каза няма проблем щом бебо си расте здрав Hugи в норми

# 6
  • Мнения: 49
Iam ama mnogo, osobeno sega po praznicite imah chuvstvoto,che ne stavam ot masata. po princip gledam da hodia po 2 chasa na den, no tova go pravia ot meseci i dosega ne sam svalila, samo si kachvah. dnes se premerih i oshte 400 grama sam svalila ot vchera-neobiasnimo....zvannah na lekaria, i toi mi se nakara edno hubavo po telefona, ne razbrah za kakvo, no me vika na 2-ri na pregled, do togava ne znam kolkio oshte shte svalia.Inache sutrinta, mujut mi, mi napravi edni super kalorichni i dupeodebelitelni palachinki i mekici, iziadoh po 3 i ot dvete i posle se teglih i rezultata e po-malko. na 2-ri shte pisha kakvo e stanalo sled pregleda i dali shte mi pravi niakakvo izsledvane vaobshte.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
Newli, теб скоро да са ти изследвали кръвната захар?

Общи условия

Активация на акаунт