Модерно ли е тигровото?

  • 2 964
  • 46
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Актуална ли е тигровата шарка?  Нещо напоследък ми се струва,че виждам доста тигрови неща по магазините. newsm78

И харесвате ли я по принцип?

# 1
  • Мнения: 7 837
Тигрово, леопардово, зеброво и пр. са ми кичозни като десен.
И да стане модерно, не бих носила.

# 2
  • Мнения: 5 299
Мда харесват ми, но зависи за какво става дума Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не ми харесва.В циганската махала със сигурност е модерно.Свеки ми подари една пижама от много хубава материя ама със леопардова шарка StopА с такива шарки виждам циганките по пазара Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 4 212
беше на мода до тази есен, и то по скоро в аксесоарите, 4анти, колани, обувки или най много някой прозра4ен топ. В момента се лансира много във вътрешното обзавеждане, като одеала, възглавници, дамаската на дивани, килими, вази.....както тигоров така и зебра.
На мен ми харесва, стига да е със стил.

# 5
  • Мнения: 1 216
Тези десени винаги са били актуални, къде по-открито, къде по- завоалирано. Много зависи обаче какво ще е точно, затова в някои случаи ще е шик, а в други- кич! Бих казала даже, че вече са класика!

Красотата е в изпипването на детайлите!

Аз миналата година си купих една саксия вътрешна със зеброва шарка- ами какво да кажа- контрастът на бяло и черно внася умерена доза екзотика и е свеж акцент на фона на пясъчно бежовия ни интериор.

Кожа истинска обаче не възприемам в случая, особено хвърлени пред камината- жал ми е за одраните животни!

# 6
  • Мнения: 2 161
Видях,че сте негативно настроени,но аз все пак ше си призная-имам тигрово манто.И честно казано много ми харесва.Въпрос на вкус е ,а също и да не се прекалява с шарките.

# 7
  • Мнения: 1 290
не съм фенка Stop

# 8
  • Мнения: 1 493
Ако е добре изпипано като десен ми харесва, но съм противник на естествените кожи.

# 9
# 10
  • Мнения: 35 951
Тигрово, леопардово, зеброво и пр. са ми кичозни като десен.
И да стане модерно, не бих носила.

това е и моето мнение

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Аз по мода не се водя май.Вървя или след нея или пред нея. Wink
Купувам това,което хареса циганската ми душица. Laughing(нали съм посукнала от циганка) Joy

# 12
  • Мнения: 4 371
На мен ми харесва, стига да е със стил.
  Hands Thumbsup И на мен така.

# 13
  • Мнения: 7 186
На мен ми харесва, стига да е със стил.
  Hands Thumbsup И на мен така.

И аз се присъединявам. Peace

# 14
  • Мнения: 3 576
То май никога не е излизало от мода, стига да е със стил, както се съгласиха повечето мацки тук.
Аз всяка година си купувам поне няколко неща с такъв  десен и страшно много си ги харесвам.

Стои много секси Simple Smile


Общи условия

Активация на акаунт