боли ме бременния корем

  • 909
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
От известно време имам остри болки в корема отстрани горе - ту отляво ту отдясно, нямам идея от какво. Имала ли е някоя от вас такива болки, какво може да е това?

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
според мен бебето се намества и вече ти подпира органите и ти опъва корема, но ако се притеснявай питай лекарката
иначе можеш да пиеш но-шпа

# 2
  • Мнения: 1 410
И при мен ги имаше тези болки, но в напреднала бременност. като питах докторката и ми каза, че бебето искало пространство.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 880
Най добре се консултирай с гинеколога си.

# 4
  • Мнения: 2 309
Ако знаеш пък после как ще те боли там Grinning Бебето расте и попира стомаха и ребрата, аз непрекъснато съм с болки там Laughing Споко!

# 5
  • Мнения: 2 401
И аз го чувствам като мускулна болка някак си, но май  е раничко за това, което казвате. Иначе и друг път съм раждала, но не го е имало това.

# 6
  • Мнения: 6 315
Аз имах болки в диафрагмата от растящия корем, но мисля, че беше в по-късните седмици. Консултирай се с гинеколога си най-добре Simple Smile.

# 7
  • Мнения: 2 471
Не каза колко е бременен корема ти но, според мене е нормално. И мене все нещто ми се разтегляше и нещо си ме болеше

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Минзухарке, по- добре се консултирай с гинеколога си или поне с акушерката. Според мен е доста рано бебчо да се намества така, че чак да притиска толкова силно органите ти. То има тепърва да расте и тогава вече болките ще са нормални....

Общи условия

Активация на акаунт