Ясновидци (врачки)- 6 тема

  • 200 278
  • 730
  •   1
Отговори

Анкета

Ясновидци, от които сте доволни

Опции:

* Може да изберете максимум 5 опции.

# 315
  • Мнения: 199
Преди малко пуснах смс на Ивелина Христова.Пръстите ми още бяха върху клавиатурата, когато светкавично дойде отговор....как е възможно това да не е автоматично генерирано съобщение....
Реално "тя" трябва да е писала едновременно с мен!!Такова пък чак прозрение...Simple Smile ех...Sad

# 316
  • Мнения: 19
един адекватен въпрос:

Стефка Коларова, същата Стефка от предаването на Венета Райкова ли е? newsm78



bgorsdk, не съм говорила какви са резултатите от изборите, а просто че името посочено в тях е със същата фамилия, т.е. и двете са Стефка Коларова, а дали е същата жена - нямам представа, но вече са отговорили че не е същата.
Аз в предишния си пост уточних, че Стефка от Горещо е представена без фамилия /която се оказва Добрева/, а Стефка Коларова от Генерал Тодоров е въпросната, която коментираме тук.

# 317
  • Мнения: 1 071
Преди малко пуснах смс на Ивелина Христова.Пръстите ми още бяха върху клавиатурата, когато светкавично дойде отговор....как е възможно това да не е автоматично генерирано съобщение....
Реално "тя" трябва да е писала едновременно с мен!!Такова пък чак прозрение...Simple Smile ех...Sad



Да и аз съм и пращала 1-2 смс -но поне минаваха няколко часа преди да ми отговори!

# 318
  • Мнения: 199
Имаме ли нещо в "базата данни"Simple Smile за Славка Георгиева от "Хаджи Димитър" в София?

# 319
  • София
  • Мнения: 22 521
Имаме ли нещо в "базата данни"Simple Smile за Славка Георгиева от "Хаджи Димитър" в София?

, не си губи времето и парите при Славка. Обограна мошеничка! Преди 2г. попаднах на една обява за кредитни консултанти и съдействие за кредити. Обадих се, тя ме покани в офиса си, т.е. дома си. Аз търсех спешно някой, който да ми съдейства  за кредит и така се запознах с нея. Веднага искаше да ми гледа и да ми прави разни амулети за късмет. Отказах категорично! Аз не я харесах като човек! Изключително негативно излъване има! И е много нахална и арогантна! Говори само и единствено за пари, пари и пак пари. За нея не е важно по какъв начин ще ги получи, важното е да ги получи! По време на кратката ни срещата  / така и не ми уреди кредит, защото аз по най-бързия наин избягах от нея/ Славка сподели, че преди години тя и дъщеря й с имали импулсни секс телефони. е това като го чух побързах да си тръгна.
Не съм ползвала услугите й на гледачка, но не ми вдъхна доверие.
Споделям впечатленията си само.......

# 320
  • Мнения: 199
Имаме ли нещо в "базата данни"Simple Smile за Славка Георгиева от "Хаджи Димитър" в София?

, не си губи времето и парите при Славка. Обограна мошеничка! Преди 2г. попаднах на една обява за кредитни консултанти и съдействие за кредити. Обадих се, тя ме покани в офиса си, т.е. дома си. Аз търсех спешно някой, който да ми съдейства  за кредит и така се запознах с нея. Веднага искаше да ми гледа и да ми прави разни амулети за късмет. Отказах категорично! Аз не я харесах като човек! Изключително негативно излъване има! И е много нахална и арогантна! Говори само и единствено за пари, пари и пак пари. За нея не е важно по какъв начин ще ги получи, важното е да ги получи! По време на кратката ни срещата  / така и не ми уреди кредит, защото аз по най-бързия наин избягах от нея/ Славка сподели, че преди години тя и дъщеря й с имали импулсни секс телефони. е това като го чух побързах да си тръгна.
Не съм ползвала услугите й на гледачка, но не ми вдъхна доверие.
Споделям впечатленията си само.......
=================
O, Боже мили!!!

Благодаря ти, че сподели!Звучи отвратително!!!

# 321
  • София
  • Мнения: 22 521
Да, и аз се чувтсвах отвратително преди 2г. Освен това е и много конфликтна. Явно тогава имаше проблеми със съседи, защото позвъниха на вратат й и направиха скандал, искаше да подава жалба и аз да й бъда свидетел............нямам думи!
Хубава вечер!

# 322
  • Мнения: 1 071
Имаме ли нещо в "базата данни"Simple Smile за Славка Георгиева от "Хаджи Димитър" в София?

, не си губи времето и парите при Славка. Обограна мошеничка! Преди 2г. попаднах на една обява за кредитни консултанти и съдействие за кредити. Обадих се, тя ме покани в офиса си, т.е. дома си. Аз търсех спешно някой, който да ми съдейства  за кредит и така се запознах с нея. Веднага искаше да ми гледа и да ми прави разни амулети за късмет. Отказах категорично! Аз не я харесах като човек! Изключително негативно излъване има! И е много нахална и арогантна! Говори само и единствено за пари, пари и пак пари. За нея не е важно по какъв начин ще ги получи, важното е да ги получи! По време на кратката ни срещата  / така и не ми уреди кредит, защото аз по най-бързия наин избягах от нея/ Славка сподели, че преди години тя и дъщеря й с имали импулсни секс телефони. е това като го чух побързах да си тръгна.
Не съм ползвала услугите й на гледачка, но не ми вдъхна доверие.
Споделям впечатленията си само.......
=================
O, Боже мили!!!

Благодаря ти, че сподели!Звучи отвратително!!!


 ooooh! ooooh! ooooh! Тцтц колко откачен народ!Наистина звучи отвратително!Лелее

# 323
  • Мнения: 10 174
Да споделя някои натрупани впечатления и резултати:

Не знам как Стефка има толкова високо одобрение в анкетата тук, при мен беше истинска "стрелба в тъмното"... Първо си помислих, че снимките на някои хора не са много актуални, но пък моята беше съвсем актуална и въпреки това ми каза неща за мен, които смята, че аз към момента мисля, правя и планирам, които са на светлинни години от истината.

Мира от София - каза ми неща чрез нумерология, които са верни, въпреки това е малко хаотична, дори противоречаща си понякога, но аз търсех специфична информация и успях да си извлека това, което ми трябва. Но ако не бях говорила с други преди това, сигурно щях да остана разочарована. Голямата позитивна изненада беше гледането на боб - това не съм го правила никога, не знам дори дали мога да му вярвам особено. И все пак предсказани по този начин неща се случиха в посочения срок, а бяха малко вероятни.

Петя Димитрова - Ирина - някой реши ли се да се срещне с нея, беше коментирана в последно време? Аз лично съм с добри впечатления. Казаните от нея неща съвпаднаха с тези от други добри ясновидци/астролози, даде ми и информация защо се случват някои неща, не просто, че се случват, а също и какво би дало по-добри резултати в желаната от мен посока. Което на мен ми беше полезно да чуя на този етап.

Ани от Пловдив - мога да отчета още едно нейно сбъднало се предсказание. Срокът беше до 2-3 седмици от разговора ни, случи се ден преди края на 2-рата седмица. За други неща - бъдещето ще покаже.   

# 324
  • Мнения: 1 071
Да споделя някои натрупани впечатления и резултати:

Не знам как Стефка има толкова високо одобрение в анкетата тук, при мен беше истинска "стрелба в тъмното"... Първо си помислих, че снимките на някои хора не са много актуални, но пък моята беше съвсем актуална и въпреки това ми каза неща за мен, които смята, че аз към момента мисля, правя и планирам, които са на светлинни години от истината.

Мира от София - каза ми неща чрез нумерология, които са верни, въпреки това е малко хаотична, дори противоречаща си понякога, но аз търсех специфична информация и успях да си извлека това, което ми трябва. Но ако не бях говорила с други преди това, сигурно щях да остана разочарована. Голямата позитивна изненада беше гледането на боб - това не съм го правила никога, не знам дори дали мога да му вярвам особено. И все пак предсказани по този начин неща се случиха в посочения срок, а бяха малко вероятни.

Петя Димитрова - Ирина - някой реши ли се да се срещне с нея, беше коментирана в последно време? Аз лично съм с добри впечатления. Казаните от нея неща съвпаднаха с тези от други добри ясновидци/астролози, даде ми и информация защо се случват някои неща, не просто, че се случват, а също и какво би дало по-добри резултати в желаната от мен посока. Което на мен ми беше полезно да чуя на този етап.

Ани от Пловдив - мога да отчета още едно нейно сбъднало се предсказание. Срокът беше до 2-3 седмици от разговора ни, случи се ден преди края на 2-рата седмица. За други неща - бъдещето ще покаже.   



За Ани от Пловдив и аз ще споделя мнение когато си получа хороскопа Wink Чета че има доволни от нея!!!Дано и аз да съм сред тях!Хубав и успешен ден на всички   bouquet  bouquet  bouquet

# 325
  • София
  • Мнения: 4 349
Доволни и недоволни винаги има!

# 326
  • Мнения: 0
Така,познавам Ели много Добре .Не е способна на това!!! Работихме 6 месеца за събиране и накрая ни събра и как нищо на мен не ми поиска  Rolling Eyes само 180лв .На нея не и трябват злата и скъпоценности ,стига сте  плюли и сте изтъквали други като им правите реклама.Много лъжи сте наговорили ,но не забравяйте,че това ще иде другаде,ако тя го прочете .Кой мъж ще умре и колко пари е взела ще обясните там.посреднико,лично ще и предам .Това са клевети.Знаете ли искам да ви кажа само едно МАГ ЕЛИ НЕ ПРИЕМА В ДОМА СИ ,А РАБОТИ САМО ОТ РАЗСТОЯНИЕ.КАК ТОГАВА ЩЕ Е ВЗЕЛА ТОВА КОЕТО КАЗВАТЕ???И ТОВА ЩЕ ОБЯСНИТЕ .КАТО ТОЛКОВА МНОГО ЗНАЕТЕ ЗАЩО НЕ ПИШЕ ПОТЪРПЕВШАТА ,А ВИЕ ?ЗАЩОТО ЛЪЖИТЕ ЗА ДА И ПРАВИТЕ АНТИ РЕКЛАМА.ЕЕЕЕЕ,САМ СЕ ИЗДАДОХТЕ СЕГА Е РЕД НА ........ОБЯСНЕТЕ НА ХОРАТА КАК Е ВЗЕЛА ТОВА КОЕТО КАЗВАТЕ ?КАТО НИКОЙ НЕ Е ХОДИЛ ПРИ НЕЯ ОТ 3 ГОДИНИ.Кажете име?

# 327
  • Мнения: 0
За Стефан от Айтос и аз съм чувала, но никога не съм ходила, казаха ми, че било много трудно да те приеме. Би ли ми дала някакви координати на тази жена от Пловдив (питам заради моя приятелка от там), както и на Стефан?
Отговор Отговори с цитат Извести ме при нови отговори
10     Здраве и красота / Хомеопатия, алтернативна медицина / Re: Ясновидци (врачки) - трета тема    : Съб., 09 Юли 2011, 14:10
понеже не знам как се пуска нова тема, ще го напиша като отговор Smile

Ако има някой от региона на Бургас или е тук в момента, тези гледачи от чародейството ще бъдат в Царево в понеделник следобед и ще приемат. Доколкото разбрах 15 лв е таксата за гледане.
Отговор Отговори с цитат Извести ме при нови отговори
11     Здраве и красота / Хомеопатия, алтернативна медицина / Re: Ясновидци (врачки) - трета тема    : Съб., 09 Юли 2011, 14:08
Цитат на: ohlalaa в Вт., 05 Юли 2011, 23:24
А някой ходил ли е при човек, който говори с мъртвите?  Sad
То е момиче, работехме заедно едно лято на ахтопол, тя живее някъде в него регион. Вижда мъртвите и дори се дразни от това понякога. Имам скайпа й baby0847, но влиза в различно време на денонощието, няма си определено време за нет примерно.
Отговор       hahaha НАПРАВЕТЕ СИ САМИ ИЗВОДА!!!

# 328
  • Мнения: 0
ryannn -изчисти си кутията за да ти пиша!

# 329
  • Мнения: 0
Satan -Искам само да ти кажа,че много грешиш и твоята позната е ходила ,ако въобще е ходила пак казвам при циганката която също живее извън града.Напишете повече за да видим все пак.Нещо координати да имате?Много ги бъркат в Шумен има 3 жени които се представят с същото име.

Общи условия

Активация на акаунт