Случвало ли ви се е - поглъщане на сухо лепило?

  • 2 929
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 332
Та така - тази вечер явно е вечер на неприятните изненади от страна на Йоана. Първо си ближеше сладко лепило (за което иде реч), после се "гримира" с фулмастри, което си е бял кахър де... За лепилото иде реч - марка ErichKrausse е, сухо, за лепене на хартия и т.н. Не им работи сайта, отидох на сайта на друго подобно лепило - UHU stic, но и там не открих нещо, което да отговори на въпроса ми. Опитах и да им пусна и-мейл, но май не им работи тази услуга... Мами и татковци, кажете ми има ли за какво да се притеснявам или да се успокоя?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Обади се в Бърза помощ и кажи за какво титрябва консултация. Или на педито. Може да се наложи промивка. Ама за какво точно лепило става въпрос? За тези, които са като червило?

# 2
  • Мнения: 2 332
джуджанка, благодаря ти за отговора Simple Smile. При  нас всичко се размина - може би беше глътнала малко, а може би помогна шкембето, което яде след това  Mr. Green. Иначе - да, ставаше въпрос за онези лепила, които са като балсам за устни.

# 3
  • Мнения: 6 164
В такива случаи мисля, че трябва да се ходи при лекар и да се носи опаковката на погълнатото вещество, за да се види какво съдържа.
Дори препарати, ако попаднат в очите и предизвикат дразнене, също се взима "виновника" и при лекар.
На някои по-специфични лепила, мазила и тем подобни дори си пише в инструкцията за употреба да се пази опаковката и при нужда да се покаже на лекар.

# 4
  • Мнения: 18 542
Мами и татковци, кажете ми има ли за какво да се притеснявам или да се успокоя?
Не би трябвало да е токсично, ама знам ли  newsm78
Ако не се появи повръщане или някакво друго неразположение, няма от какво да се притесняваш.

# 5
  • Мнения: 1 100
Ужас...аз си хапвам и сега, понеже е сладко такова, ама още не съм пукнала. Да знаеш ако дъщеря ти реши да си похапне гума или коректор...не са опасни....е коректора е опасен в големи дози де newsm78

# 6
  • Мнения: 2 332
Ужас...аз си хапвам и сега, понеже е сладко такова, ама още не съм пукнала. Да знаеш ако дъщеря ти реши да си похапне гума или коректор...не са опасни....е коректора е опасен в големи дози де newsm78
Хахаха, благодаря ти - ще знам  Mr. Green. Не знам защо си мислех, че периода на интересни и опасни експерименти е преминал, но той май тепърва предстои Confused.

Общи условия

Активация на акаунт