Полу4их коледен подарък_изненада от БУ

  • 1 395
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
Ми да се похваля, 4е си имам две български модни списания, които въобще нео4аквах. Изненада и то много приятна. Доста се 4удих кое е моми4ето, което ми е пратило колета. Оба4е вътре имаше и карти4ка с прекрасни пожелания и разбира се от Бу  Hug
Ами похвалих се. Страхотна изненада, стана ми много приятно Бу.
Голямо Благодаря. Винаги се радвам, когато  спе4еля приятелство и уважение.
Бу, 4увтсвата ни са взаимни   bouquet  Heart Eyes

Отивам да си 4ета сега с кеф.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 457
И аз много се радвам на такива жестове! Simple Smile
И много уважавам хората, които могат да ги правят!  bouquet  bouquet  bouquet
Малки неща, а правят деня ти страхотен! Wink

# 2
  • Мнения: 5 228
Много се възхищавам на хората, които успяват да доставят радост на друг човек без много-много шум, с жест, с внимание, с разбиране. Браво, Бу!   bouquet
Тея, на теб - приятно четене и весели празници!  Grinning

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честити ти нови списания и браво на Бу  Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Mдааааа,не се и съмнявам в Бу!!!Аз си я харесах в самото начало още   bouquet

# 5
  • Мнения: 35 951
Браво на БУ!

Шани, днес съм една крачка зад теб

# 6
  • Мнения: 1 413
Аз пък така получих картичка от julianna, единствената у дома-страшно ми е мило и този жест ме накара да изпратя и аз на наши роднини. Благодаря ти още веднъж Джулиана!  bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Браво на Бу!  bouquet
Честити ти нови списания  Teya

# 8
  • Мнения: 4 212
сега ако издаде от кой ми е взела адреса  Mr. Green шегувам се. За мен това няма зна4ение, важен е жеста. Пак благодаря. Колкото и да владея испанският, някак си друго си е на роден нашенски....тя беше пуснала тема преди време, 4е имало списание с подарък 4ервило, и аз проявих интерес към самите списания, така да се каже напрво си изпросих да ми ги прати, но наистина не  о4аквах... Blush. Много хубаво ми стана. Колко ми трябва на мен.
Бу  Heart Eyes   bouquet Страхотна си.

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Най-обичам, когато цари мир и любов във форума!  Mr. Green
Много е сладка Бу!
Тея, а можеше да ти изпрати женски мустаци... hahaha
Виж, кюфтета с лук никой няма да откаже.  Joy Joy Joy

# 10
# 11
  • Мнения: 5 140
Жеста е страхотен, Бу.  bouquet
Тея да си ги четеши разглеждаш с интерес (е ти вече си ги разгледала де....) Hug

 smile3501 smile3501 newsm44 newsm51

# 12
  • Мнения: 7 430
Със удоволствие да си ги четеш списанията, а Бу-то - тя си е чаровница Wink
 Peace

# 13
  • Мнения: 4 212
Най-обичам, когато цари мир и любов във форума!  Mr. Green
Много е сладка Бу!
Тея, а можеше да ти изпрати женски мустаци... hahaha
Виж, кюфтета с лук никой няма да откаже.  Joy Joy Joy

И аз, и аз  Peace

хе хейййй, не, аз ли4но не отказвам кюфтенца, моят е вегетарианец, а Детето_ пубер, кюфтета не яде, защото са с лук, но това не и попре4и да "завле4е" едното от списанията. Абе радост голяма да Ви кажа. Това е.  Hug
Денят ми е страхотен и то благодарение на Бу.  Heart Eyes Оби4ам малките жестове, те говорят много.

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Засрами ме  Embarassed Знаеш, че не съм ги пратила за хвалби  Blush Надявам се да ти е малко по-коледно  Grinning
На всички момичета тук - Весела Коледа (мааалко на патерица, ама сега си дойдохме и по Нова година пак зачезваме) и Честита Нова 2006 Година! Да е изпълнена с радост, здраве и благополучие за всички ни!

Василиса...само да ти се добера до адреса, душко - мустаците са ти гарантирани... hahaha Приемам оферти на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт