Има ли "пресни" мами в Надежда 1?

  • 593
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Привет на всички мами в този форум!!! Едва от няколко дни сколасвам да посядвам пред компютъра и горчиво съжалявам, че не успях да го направя по-рано...! Причината е, че откакто чета написаното от вас, изкуствено хранещи майчета, се успокоих АДСКИ много! Огромната ми мъка беше, че не мога да кърмя въпреки нечовешките усилия, които положих - то не бяха чайове, инжекции, хапчета, хомеопатия и...НИЩО!!! До скоро успявах да изцеда по максимум 140 мл еднократно и да ги давам на бебка, да приема все пак някакви антитела, но от няколко дни с триста зора "измъквам" по 20-30 мл! Не издържам вече! Първия месец ревях като побъркана newsm45! Сега живо ме интересува дали има мами с малки бебечета в Надежда 1 в София, моята принцеска утре прави 2м, с които да се срещаме за разходки, защото ние се преместихме тук, при мъжа ми, преди 3 месеца и не познавам никого с бебе - моите приятелки все още се ослушватnewsm70, а много искам да се виждам със сродни души! Много се надявам и ще се радвам ако заформим една готина банда!!!

# 1
  • Мнения: 7 071
Аз съм в Надежда 2, а и дори толкова кърма нямам, много съм нещастна Sad

# 2
  • Мнения: 15
В момента не мога да се сетя къде се намира Надежда 2... Нашия блок е до 8-ма поликлиника, в близост има и някакво училище, но не му знам номера. Ти някъде наблизо ли си? Може да се срещаме някъде по средата, но първо ще трябва да се постопли...Ние сме излизали 3-4 пъти до сега, иначе я обличам и я слагам до прозореца в количката - все пак да подиша малко въздух! А за кърмата - по-добре не мисли за това и не се тормози! Казва ти го човек, който мина през 9-те кръга на ада заради това и единсвения резултат са милиарди измрели нервни клетки, сълзи и депресия! По-добре е да си в настроение и кондиция, за да можеш да се радваш на детето си!

# 3
  • Мнения: X
Ще преместя темата в майките, защото е по-подходяща за там.

# 4
  • Мнения: 94
Здравей Any!Аз съм от Надежда1 и се радвам, че се включваш защото тук не съм срещала други майки от Надежда1.Не познавам квартала-цяло лято не бяхме в София-и ще се радвам, да поддържаме връзка, а също и да се разхождаме заедно WinkМоята бебка е на 7м. и половина  и също отначало имахме много проблеми с кърменето, можеш да прочетеш доста неща в кърмаческия форум,  но ако това те измъчва, по-добре да минете на АМ, но ти да си добре, защото детео усеща и реагира на всяко твое  настроение.Аз живея близо до Фантастико, ако искаш ми пиши на лични. Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт