Препоръчайте ми крем на "Виши"

  • 1 243
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 195
Да е 25+ , също така и околоочен,може и да не е същата марка  Rolling Eyes
Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 339
Да е 25+ , също така и околоочен,може и да не е същата марка  Rolling Eyes
Благодаря!  bouquet

Зависи от типа на кожата ти, но все пак мисля, че Oligo 25 ще ти допадне - има в два варианта - за суха кожа и за нормална до комбинирана. Имай предвид обаче, че няма UV-защита.
А околоочен крем - на мен ми допада Thermal Fix, но всъщност не съм използвала останалите околоочни кремове на Vichy, така че не мога да направя сравнение. Все пак този крем ми харесва много повече от този на Galenic например, който използвам в момента.

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 193
Аз също ползвах oligo 25,за суха кожа.Добър е,но наистина зависи какъв тип е кожата ти.,защото моята е суха ,но нещо в този крем все не ми достигаше,т.е. трябваше ми подхранване повечко,а той по-скоро хидратира ..

# 3
  • Мнения: 5 317
Аз в момента използвам -thermal fix 1(за суха и дехидратирана кожа).На мен крема ми харесва.Чувала съм и добри отзиви за -myokine(за корекция на мимическите бръчки),но аз не съм го ползвала.Най-добре иди в някоя аптека,в която продават продукти на vichy,вземи си мостри и пробвай.Така ще разбереш,кой крем е подходящ за твойта кожа.

# 4
  • у дома
  • Мнения: 1 581
аз ползвам thermal 2 от около 2 години може би newsm78 страшно съм доволна от него. имам суха кожа по принцип, и страшно чувствителна.

Приказна Нова година!   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 195
Нормална ми е кожата,но аз искам и леко да коригира бръчки,не само да хидратира  Rolling Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 9 457
И аз съм пробвала Олигото и много ми допадна Simple Smile.
Има за смесена и за суха кожа. Искай си тестерче. Wink

# 7
  • Мнения: 3 339
Нормална ми е кожата,но аз искам и леко да коригира бръчки,не само да хидратира  Rolling Eyes

Ами в такъв случай от кремовете на Vichy мисля, че най-подходящ е Myokine. Аз съм почти на 30 години,  с нормална към смесена кожа и в момента го използвам като нощен. Харесва ми, но, ако съм съвсем честна, не виждам да има особен ефект върху мимическите бръчки/имам две едва забележими на челото/. Но пък не съм и очаквала да изчезнат Mr. Green По-скоро търся някакъв превантивен ефект.

# 8
  • Мнения: 5 317
Нормална ми е кожата,но аз искам и леко да коригира бръчки,не само да хидратира  Rolling Eyes
И аз мисля че на vichy-myokine ще е най-подходящ.
Втози сайт има доста интересни неща.Можеш според нуждите на кожата да си избереш крем.На мен най-лесно ми беше на руски.
 http://www.vichy.com/

# 9
  • Мнения: 5 317
И този крем май е подходящ за теб:
Повърхностни бръчки и липса на блясък - RETI C SPF 8

Общи условия

Активация на акаунт