kolko deza imate

  • 1 983
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
kolko deza imate- a iskate li da imate o6e?

# 1
  • Мнения: 5 393
За сега  е едно,а иначе съм мераклийка за трички.Живот и здраве Praynig Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 3 108
Имам две деца. По принцип бихме искали и трето, но в момента този въпрос не е на дневен ред.  Simple Smile

# 3
  • у нас
  • Мнения: 660
Мисля,че имаше такава тема и преди,но нека да се отчета и тук.Значи --имам едно,а второто е на път.Мисля да спра до тук newsm64

# 4
  • Мнения: 4 965
На мен ми личи колко са по лентичката, ама сега много ми се иска 1 или 2 момченца. Тези идеи обаче сме ги поотложили за след 10-тина години, че с нашите 2 фурии не ми се мисли ако имаше и още едно щураче.
Винаги съм си мечтаела за 3 деца и съм си обещала някой ден да я "докарам" бройката.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Имам три, и мисля, че ще трябва да спра до тук, още повече, че вече съм  и стара  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 410
Имам едно, но искам поне още едно.

# 7
  • Мнения: 7 474
Имам едно и страшно се двоумя за второ, но откакто намерих този форум и чета за бебчета се настройвам положително. luvbedМоже би защото не стана когато исках преди 2г. взех да размислям.

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Имам две деца.Може би така и ще остане , ама знае ли се ? Laughing

# 9
  • Мнения: 6 472
Две момиченца, но планираме и трето детенце Grinning

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 551
За сега едно, но се надявам в най-скоро време да сме в очакване на второто  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 537
За сега имаме едно GrinningНо,след някоя и друга година още едно Heart Eyes

# 12
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Засега е едничко, но имам желание по-нататък за още едно. Първо имам да си осъществявам някои планове и после, живот и здраве...

# 13
  • Мнения: 1 520
Сега имам едно. След 10 години може и още. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 516
Имам едно, но живот и здраве нека мине малко време и ще помисля за второ newsm78

Общи условия

Активация на акаунт