....та каните ли бащите на децата си на празниците им?

  • 953
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 235
Здравейте,
Миналата година по това време мислех, че имам всичко, което искам - дом, а след като се роди и малкото съкровище истинско семейство. Но еуфорията ми бързо беше попарена, когато моят "любящ съпруг" точно 2 седмици след като родих заяви, че иска да е свободен, а това дали детето му ще има баща зависило от мен т.е. дали ще се омъжа пак. Сега една година по-късно след пълно мълчание от негова страна, а и от страна на родителите му вчера бившата свекърва ми се обажда за да ме поучава, че виждаш ли трябва да го каня на празниците на детето (този месец тя имаше имен ден и рожден ден). #Cussing out #Cussing out Божеееееееееееее как побеснях. Ще спра до тук, защото пак почнах да се ядосвам. Та в тази връзка исках да попитам вие каните ли бащите на децата си на празниците им ....или само аз съм "невъзпитана егоистка"?  newsm78
Ох, само като се сетя и ми идва да й извия врата....и не само на нея.... #Cussing out #Cussing out

Последна редакция: вт, 27 дек 2005, 18:18 от DeLina

# 1
  • Мнения: 2 863
Здравей,
Ами колкото и банално да звучи- не си разваляй празниците заради когото и да е...
Аз не съм в положение да разсъждавам по този въпрос, но мисля, че  най-много зависи от това как т.нар"баща" се държи с детето си. Ако го вижда често, ако помага с каквото може, ако изобщо присъства в живота  на детето си и най-вече ако е имал достойнството да запази УВАЖИТЕЛНИ отношения с майката на детето си, и разбира се ако на нея не й е неприятно newsm78 е тогава при всичките тези условия на лице  би могъл и да е поканен.
Но от написаното не оставам с впечатление,че  при теб са налице и половината от тези обстоятелства, така, че връщаме се на точка А- НЕ СИ РАЗВАЛЯЙ ПРАЗНИЦИТЕ  Simple Smile))bouquet

# 2
  • Мнения: X
Мойто мнение не е меродавно, защото още не съм родила даже. Но Jaly1 е права за УВАЖИТЕЛНИТЕ отношения. При мен няма такива, виждам, че и при теб. И след като доколкото разбирам тази година се е извлачила, без той да прояви някакъв интерес към собственото си дете, не виждам защо точно на рождения ден на детето трябва да се сети. Това малко като благотворителността по Коледа. Сещам се за детето, ма 1нъж в годината. Незнам! Ти си решаваш, но аз не мога да си представя да се видя с оня без да има скандал.. а защо точно на рождения ден на детето да е?  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 3
  • Мнения: 6 472
Не го каня. Давам му я след празника, да си попразнува и с него:) Хем детето има два празника, хем аз не вгаждам живота с присъствието му:) Пък и дъщеря ми никога не е попитала "Защото тати не е  с нас?"

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Здравей,
Ами колкото и банално да звучи- не си разваляй празниците заради когото и да е...
Аз не съм в положение да разсъждавам по този въпрос, но мисля, че  най-много зависи от това как т.нар"баща" се държи с детето си. Ако го вижда често, ако помага с каквото може, ако изобщо присъства в живота  на детето си и най-вече ако е имал достойнството да запази УВАЖИТЕЛНИ отношения с майката на детето си, и разбира се ако на нея не й е неприятно newsm78 е тогава при всичките тези условия на лице  би могъл и да е поканен.
Но от написаното не оставам с впечатление,че  при теб са налице и половината от тези обстоятелства, така, че връщаме се на точка А- НЕ СИ РАЗВАЛЯЙ ПРАЗНИЦИТЕ  Simple Smile))bouquet

 newsm10

# 5
  • Мнения: 3 394
бившата ти свекърва е за бой-тя сетила ли се е до сега за детенцето Cry
моята въпреки,че при нас нещата са нормални никога нищо не подарява нито на Стела, нито на нас!

Ако ние й купим нещо (доста неща получи за Коледа) само си ги прибира и не ги носи!
Даже днес му заявих категорично на моя,че повече пари за нея не давам. разбирам поне да си носи новите ботуши, пола, шапка, шал и чанта (все за Коледа) ама не....ами тогава няма и повече Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 6 477
Наистина, има значение какви са отношенията с бащата по принцип. Аз явно също не съм критерий, понеже и нашите отношения са едни...мани.....Бащата на детето вижда дребната доста често, помага в къщи,(вчера се наложи да сменя проточния бойлер на мивката...голям майтап)  а малката ходи всеки месец при родителите му. Така че за рождения ден на дребната той беше поканен - ама то партито беше в детски клуб и за малко.....Иначе за нова година сме се разбрали - през година всеки от нас има грижа за малката....сега е негов ред и ще ходят в провинцията при баба и дядо. За мен това е добре, понеже мога да си почивам малко в дните, когато малката не е при мен..... Hug А и гледам, че подаръци взеха да се правят...ама то стана след като аз лееекичко бях изскърцала със зъби.....
Но ако БНД се беше излигавил и не идваше да вижда щерка си и не настояваше толкова коленопреклонно, че ще прави всичко дет кажа за малката.....оооо, познай дали щях изобщо да му казвам как и какво се случва! Hug Hug

Последна редакция: ср, 28 дек 2005, 14:04 от Morgana

Общи условия

Активация на акаунт