За Нутрилон 1 въпрос

  • 1 004
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Момичета, моят син 2 месеца беше на Omneo 1, но проблемите с коликите и запека свършиха, и с педито решихме да променим млякото на Нутрилон. Верно, че му давам 30 гр отгоре, но той след всяко хранене повръща половината количество- нещо, което преди не е правил. Изяжда си млякото до последната капка и реших, че може да е от Нутрилона. Имали ли сте проблем с това мляко?

# 1
  • Мнения: 666
 Аз малкия го хранех след родилния с Нутрилон 1 , но се отказах защото го повръщаше , когато стана на 2 месеца го минах на Аптамил

# 2
  • Мнения: 78
Давах на дъщеря ми до 40 ден НАН,но се запичаше от него. После пробавах с Нутрилон. И до сега и го давам. На нея и понася.

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 18:50 от Vivi

# 3
  • Мнения: 1 410
От скоро го давам и нямам проблеми. 

# 4
  • Мнения: 516
Ние пък го ядем и вече сме на 2 изобщо не ми е повръщала. Нана не и хареса, но и са го развалили.

# 5
  • Мнения: 46 430
Бяхме на Нутрилон 1, след това на Нутрилон 2, никога не сме имали проблеми, много съм доволна.

# 6
  • Мнения: 79
И ние не сме имели проблеми!да не би да преяжда бебечо? newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бяхме на Нутрилон 1, след това на Нутрилон 2, никога не сме имали проблеми, много съм доволна.

И при нас не е имало проблеми Peace

# 8
  • Germany
  • Мнения: 7 877
Ние също сме на Нутрилон и не сме имали проблеми. Повръщал е само когато му дойде повече. Той си е лаком и винаги си изяжда всичко, а после връща ако му е било повече. Според мен при вас проблема е в количеството. Пробвай да му даваш по малко.

# 9
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Нутрилон Омнео е чудесно мляко и може да се дава до навършване на 6 месеца.Защо го сменяш,след като с него детето е било добре?1
Вярно,че е малко по-скъпо от другите млека,но ние само с него сме добре.То е от така наричаните "леки"млека,а и е с доста ценни съставки PeaceА при нас количеството,което изяжда бебка е 130 мл
Много рядко 140

# 10
  • Мнения: 99
Много съм доволна от Omneo - то, и не бих го сменила, ако бебката не получи разстройство от него. Оправи ни запека, коликите бяха леки, и въобще- страхотно мляко, но май се налага да го сменя. Нутрилона ужасно много се пени, нали не е само моето? Thinking

# 11
  • Мнения: 118
Ние също нямаме проблем с Нутрилон, но пък ние само се дохранваме. Давах му НАН но не му хареса.

# 12
  • Мнения: 1 259
От както сме си в къщи се храним с Нутрилон 1, и досега сме нямали проблеми.

# 13
  • Мнения: 2 274
Моето заклето кърмаче много харесва Нутрилон-а.  И 1 и 2.

# 14
  • Мнения: 6 390
Бяхме на Нутрилон 1, след това на Нутрилон 2, никога не сме имали проблеми, много съм доволна.
и ние сме така  Grinning
а защо му даваш в повече мляко  newsm78
може да преяжда...
опитай по малко 30 гр  Wink за да разбереш дали е от АМ или от проблема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт