Предновогодишен отчет

  • 2 007
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 591
Хайде мами на отчет Simple Smile Просто ме гони едно любопитство... Да знам какво да поръчам на Дядо Мраз да ви донесе за Ново Година Grinning

# 1
  • Мнения: 2 550
Поръчай ако може едно (може и две) бебе за мен!

П.С. Ако може обаче да не е точно за нова година, а поне за след три месеца, че лошо...

# 2
  • Мнения: 1 214
Ами ,аз отговорих с втора опция ,макар че още не сме започнали,но съвсем скоро и това ще стане  Wink възможно е догодина по това време вече.......  Grinning Дай боже да е живо и здраво!

# 3
  • Мнения: 993
Аз преди седмица претърпях операция на гърдата и сега си чакам присъдата от доктора. Изгледите обаче са добри и ако се потвърдят очакванията ми, от догодина възобновяваме опитите. Пожелайте ми успех, моля!
На вас желая... абе, знаете какво Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 7 718
Успех LaughingВсичко ще е наред. Laughing

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аз искам бебе Crazy

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ние не опитваме все още, защото излязоха проблеми, но се надявам да имаме сили, нерви и парички, за да започнем пак опити!

# 7
  • Мнения: 7 107
Деска, аз искам да ти пожелая леко и безпроблемно раждане около термина ти. Praynig
Аз след Нова година ще му ударя ходене по изследвания и ще почакам малко повечко след секциото, за да подновим опитите. Пък каквото Бог е рекъл. 2006 или 2007 г. - бъдещето ще покаже. До  тогава си пожелавам само да са живи и здрави близките ми хора, за да се чувствам добре.

# 8
  • по света
  • Мнения: 1 587
Аз гласувах с първа опция! Доста ме е страх и се притеснявам,но дано този път всичко бъде наред!
 
Желая на мамите от нашия форум през новата година да се сбъднат всички техни мечти!!!!!!!!!!  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 591
Всички ни е страх  Praynig
Но трябва да сме оптимистки - нали вярата в победата е половин победа Hug

Ще си имаш сега спокойна и весела бременност и хубаво бебе накрая за награда  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 10
  • Мнения: 218
Гласувах с трета опция.На мен ми е рано момичета да мисля за още едно дете. Като знам, че трябва пак да легна... пък и с този малък бяс в къщи.
 Абе какво се оплаквам... пожелавам и на вас това щастие в най-скоро време.  bouquet   bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 3 091
Много искам да ви посоча първата опция... ама - втората! Деска, Юлиана - СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ!!!
mignonne - и на теб желая успех!!!
PrincesaDundesa  - Айде - ДЕЙСТВАЙТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!! да бременеем заедно!!!
А на всички, които все още не са готови - искрено пожелавам бързо съвземане и забременяване!!!
Не правете като мен... минаха четири години, без да усетим!!!

# 12
  • Мнения: 11 306
Успех на всички гласували за втора опция, като мен!
На всички които са в момента бременни, голям гуш от мен и стискам палци всичко до края да мине леко и с щастлив край!
На останалите  пожелавам да не унивате и да насъберете душевни сили за ново семейно попълнение! Hug  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 708
dnes stava tochno 1 sedmiza ot koshmarnia den v kojto izvadiha mynichkoto mi bebche ot men i eto che zial den placha.....
Az glasuvah s vtora opzia,zashtoto mnogo skoro se nadiavam da zapochnem s opitite,dano tozi pyt 2006 donese na vsichki ni po edno zdravo,hubav i dobro bebche,a moje i dve....

Zeluvam vi momicheta,vie mi davate mnogo sili!!!!

# 14
  • Мнения: 4 212
Не съм готова да опитам отново да имам дете  ....................
В процес на изследвания съм за да забременея отново


много се двуумях между двете, но все пак отговорих с второто.
Надявам се да събера смелост, когато му дойде времето.

 Heart Eyes Успех на вси4ки  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт